Povezane vesti

Surdulica: Tončev zove SNS u vlast, da ne bude opozicije

Surdulica: Tončev zove SNS u vlast, da ne bude opozicije

RTV 25.05.2016
SURDULICA - Vladajuća većina u Surdulici, koju čine 22 odbornika Socijalističke partije Srbije danas je na sednici na kojoj su verifikovani mandati 35 odbornika izabranih na lokalnim izborima 24. aprila, za predsednika Skupštine opštine ponovo… »
Dačić: Razumeo sam Vučićevu poruku, slažem se da nam je potrebna borbena vlada

Dačić: Razumeo sam Vučićevu poruku, slažem se da nam je potrebna borbena vlada

Blic 25.05.2016
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će sigurno razgovarati sa mandatarom za sastav Vlade Aleksandrom Vučićem i da smatra da je najbolje rešenje da SPS i Srpska napredna stranka budu zajedno i u narednoj… »
Dačić: Saglasan sam s Vučićem, treba nam borbena vlada!

Dačić: Saglasan sam s Vučićem, treba nam borbena vlada!

Kurir 25.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je razumeo jučerašnju poruku premijera Srbije i da je saglasan s tim da je Srbiji potrebna borbena vlada posvećena ciljevima, bez obzira na teškoće. Dačić je… »
Dačić: Vlada SNS-a i SPS-a je najbolje rešenje

Dačić: Vlada SNS-a i SPS-a je najbolje rešenje

N1 Info 25.05.2016
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da će sigurno razgovarati sa mandatarom za sastav Vlade Aleksandrom Vučićem i da smatra da je najbolje rešenje da SPS i Srpska napredna stranka budu zajedno i u narednoj Vladi. "Rekao… »
Dačić: Najbolje rešenje da SPS i SNS ponovo budu zajedno u vladi!

Dačić: Najbolje rešenje da SPS i SNS ponovo budu zajedno u vladi!

Pravda 25.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je razumeo jučerašnju poruku premijera Srbije i da je saglasan s tim da je Srbiji potrebna borbena vlada posvećena ciljevima, bez obzira na teškoće. Dačić je… »
Bez sporazuma "labudova pesma" Beograd

Bez sporazuma "labudova pesma" Beograd

Danas 25.05.2016
Napeta atmosfera unutar SPS zbog smene direktora Kostolca, saznaje Danas I Dačić i Marković najavljuju da će razgovarati sa liderom SNS, ali stranačka baza traži minimum uslova za pregovore. Beograd - U koaliciji okupljenoj oko SPS juče nisu… »

Vesti dana »