Povezane vesti

Prva ljubav: Zašto ćerka američkog tenisera najviše voli baš Noleta? /foto/

Prva ljubav: Zašto ćerka američkog tenisera najviše voli baš Noleta? /foto/

Sportal blic 26.05.2016
Novaku Đoković rođendan je nedavno ulepšala Mikaela Brajan, ćerka čuvenog dubl tenisera Boba. Devojčica nije osvojila samo njegovo srce, već i svih ljubitelja tenisa. I'm a better cuddler than your dog. @DjokerNole @BNPPARIBASOPEN… »
Rolan Garos: Ana se malo mučila, pa ubacila u veću brzinu

Rolan Garos: Ana se malo mučila, pa ubacila u veću brzinu

Hot sport 26.05.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u treće kolo Otvorenog prvenstva Francuske pobedom nad Kurumi Narom iz Japana - 7:5 6:1. Ivanovićeva je u drugom kolu Rolan Garosa igrala protiv japanske teniserke Kurumi Nare koja je trenutno 89. teniserka… »
Rolan Garos: Krunićeva u drugom kolu dubla

Rolan Garos: Krunićeva u drugom kolu dubla

Hot sport 26.05.2016
Srpska teniserka Aleksandra Krunić je sa svojom partnerkom iz Hrvatske Mirjanom Lučić-Baroni bila uspešna na startu Gren Slem turnira u Parizu. Srpsko-hrvatski par na startu Otvorenog prvenstva Francuske bio je bolji od Poljakinje Klaudije… »
Rolan Garos: Nadal ostvario 200. pobedu na grend slemovima

Rolan Garos: Nadal ostvario 200. pobedu na grend slemovima

Sportal blic 26.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, pošto je pobedio Fakunda Banjisa iz Argentine sa 6:3, 6:0, 6:3. Foto: Reuters Ovo mu je 200. pobeda na grend slemovima, a daleko na prvom mestu je Rodžer Federer sa 302. Peti teniser… »
Rolan Garos: Ana u šesnaestini finala!

Rolan Garos: Ana u šesnaestini finala!

Vesti online 26.05.2016
Srpska teniserka, koja je 14. nosilac u Parizu, savladala je Japanku Kurumi Naru, 91. na WTA rang listi, rezultatom 7:5, 6:1. Ana je do pobede stigla posle 86 minuta, a problema je imala jedino u prvom setu. Naime, povela je sa 3:0, mogla i do prednosti… »
Rolan Garos: Sigurni Novak u trećem kolu!

Rolan Garos: Sigurni Novak u trećem kolu!

Vesti online 26.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u tri seta je obezbedio plasman u šesnaestinu finala. U drugom kolu Rolan Garosa je savladao Belgijanca Stiva Darsisa, 161. igrača sveta, rezultatom 7:5, 6:3, 6:4 posle blizu 140 minuta. Srpski teniser je odlično… »
Novak: Bilo je stvari koje mi se ne dopadaju

Novak: Bilo je stvari koje mi se ne dopadaju

Vesti online 26.05.2016
Do svoje 50. pobede na Rolan Garosu Novak Đoković je došao u 2. kolu ovogodišnjeg izdanja pariskog turnira savladavši Belgijanca Stiva Darsisa sa 3:0. Međutim, srpski teniser nije bio najzadovoljniji svojim izdanjem u ovom meču. - Drago mi je što… »
Ana Ivanović sve bolja

Ana Ivanović sve bolja

Politika 26.05.2016
Šampionka iz 2008. savladala Japanku Naru sa 7:5, 6:1. – U trećem kolu protiv Ukrajinke Svitoline, čiji je trener Žistin Enan. Od našeg izveštača Pariz – Ruke u vazduhu, pozdrav gledaocima na sve četiri strane – Ana Ivanović je pobedu nad… »
Đokovićeva 50. pobeda u Parizu

Đokovićeva 50. pobeda u Parizu

Politika 26.05.2016
Sa 7:5, 6:3, 6:4, protiv Belgijanca Darsija do meča sa britanskim Slovencem Aljažom Bedeneom u trećem kolu. – Nisam zadovoljan – kaže Đoković. Od našeg izveštača Pariz – Novak Đoković proslavio je 50. pobedu na Rolan Garosu, što je dokaz… »
RG: Nervozni Novak, Ana rutinski do trećeg kola

RG: Nervozni Novak, Ana rutinski do trećeg kola

Dnevnik 26.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa pobedom nad Stivom Darsisom sa 7:5, 6:3, 6:4. Đoković nije blistao na stadionu Suzan Lenglen, ali je odigrao koliko mu je bilo potrebno da upiše novi maksimalni trijumf… »
Ana Ivanović: Haljina u bojama Partizana, kluba za koji navijam

Ana Ivanović: Haljina u bojama Partizana, kluba za koji navijam

Sportski žurnal 26.05.2016
Mnogo je komentara na adresu opreme koju na Garosu nose igrači čiji je sponzor Adidas. - Lepo se osećam u toj opremi, jeste drugačije, ali uživam. Izgleda vrlo ženstveno, a i crno-bela je, u bojama Partizana, kluba za koji navijam – rekla je… »
Đoković: Pružio sam osrednju igru, trudiću se da to ne ponovim

Đoković: Pružio sam osrednju igru, trudiću se da to ne ponovim

Novi magazin 26.05.2016
Novak Đoković pobedio je danas u drugom kolu Rolan Garosa Belgijanca Stiva Darsisa u tri seta (7:5, 6:3, 6:4). Posle meča koji je trajao dva sata i 17 minuta, srpski teniser je priznao da nije zadovoljan današnjom igrom, ali da se raduje što je meč… »
Đoković do još jednog rekorda!

Đoković do još jednog rekorda!

Mondo 26.05.2016
Najbolji teniser sveta navikao nas je da na gotovo svakom turniru u poslednje vreme zabeleži neki novi uspeh za istoriju. Ni Rolan Garos nije izuzetak. Novak Đoković mogao bi da doda srednje ime rekord, jer gotovo iz turnira u turnir ispisuje nove… »
Komedija: Bagdatis se glavom upecao u mrežu (VIDEO)

Komedija: Bagdatis se glavom upecao u mrežu (VIDEO)

Vesti online 26.05.2016
Prvi put u karijeri Markos Bagdatis je izgubio meč u kom je dobio prva dva seta, a časst da napravio preokret protiv Kipranina imao je ljubimac domaće publike Žo-Vilfrid Conga. Francuz je na kraju trijumfovao sa 3:2 (6:7, 3:6, 6:3, 6:2, 6:2) i sve je… »
Ana izbegla priču o venčanju, oduševljena je pesmom za Evroviziju

Ana izbegla priču o venčanju, oduševljena je pesmom za Evroviziju

Sportal blic 26.05.2016
Najbolja naša teniserka Ana Ivanović rekla je da je ceo meč protiv Japanke Kurumu Nare u drugom kolu Rolan Garosa bio težak, uprkos rezultatu, ali se osim dešavanja na terenu, osvrnula i na ljubavni život. Foto: Tanjug/AP Ana Ivanović Novinare u… »
Ana o igri, Evroviziji... i svadbi

Ana o igri, Evroviziji... i svadbi

Mondo 26.05.2016
Srpska teniserka posle pobede u drugom kolu Rolan Garosa na konferenciji za novinare upitana o stvarima koje nemaju veze sa tenisom. Ana Ivanović je pobedila Japanku Kurumu Naru (7:5, 6:1) u drugom kolu Rolan Garosa, ali je rekla da je morala mnogo da… »
Đoković: Pravio sam mnogo grešaka

Đoković: Pravio sam mnogo grešaka

Večernje novosti 26.05.2016
Nisam očekivao da će Darsis igrati tako nisko i da će mi toliko menjati ritam. Možda sam se malo lošije pripremio, rekao je Novak posle pobede od 7:5, 6:3, 6:4. OD STALNOG DOPISNIKA IZ PARIZA NEŠTO teže, ali ipak bez izgubljenog seta, plasirao se u… »
Novak iskreno: Uvek na početku igram slabije (video)

Novak iskreno: Uvek na početku igram slabije (video)

Hot sport 26.05.2016
Novak Đoković je posle velike nervoze i ne tako dobre igre uspeo da se plasira u treće kolo Rolan Garosa. U drugom kolu rezultatski je bez mnogo problema savladao Belgijanca Darsisa sa 7:5, 6:3 i 6:4, ali je imao dosta problema. Izvor: youtube/Search… »
Ana Ivanović: Obožavam haljinu jer je u bojama Partizana

Ana Ivanović: Obožavam haljinu jer je u bojama Partizana

Sportal blic 26.05.2016
Ana Ivanović uživa na Rolan Garosu, prošla je u treće kolu, a pored igre, pažnju privlači i zanimljivom, crno-belom haljinom. Foto: Reuters Ana Ivanović Naša lepa teniserka ima specijalno kreiranu opremu za pariski grend slem. "Baš mi se sviđa… »
Ana, ipak, rutinski!

Ana, ipak, rutinski!

Mondo 26.05.2016
Ana Ivanović u drugom kolu Rolan Garosa odigrala uzbudljiv prvi i dominantan drugi set protiv Japanke Kurumi Nare. Ivanović (16. na WTA listi) - Nara (91) 7:5, 6:1! Najbolje rangiranoj srpskoj teniserki bilo je potrebno nešto manje od sat i po da se… »
RG: Lajović izgubio i drugi srpski duel

RG: Lajović izgubio i drugi srpski duel

Vesti online 26.05.2016
Nakon što je u sredu bio primoran da zbog grčeva preda meč 2. kola u singl konkurenciji Viktoru Troickom, Dušan Lajović je i u igri parova poražen od kolege iz reprezentacije. On i njegov dubl partner Dominik Tim izgubili su od iskusnog dvojca Nenad… »
Nole: Ima stvari koje mi se ne sviđaju

Nole: Ima stvari koje mi se ne sviđaju

Mondo 26.05.2016
Prvi reket sveta analizirao svoju igru u drugom kolu Rolan Garosa i zaključio da mora manje da greši, da deluje bolje i sigurnije na terenu, jer turnir odmiče i nema više lakih protivnika. Novak Đoković uspešno je prebrodio drugo kolo Rolan Garosa… »
Rg: Pobeđuje i kad ne ide, Novak u trećem kolu (VIDEO)

Rg: Pobeđuje i kad ne ide, Novak u trećem kolu (VIDEO)

Hot sport 26.05.2016
Novak Đoković uspeo je da se plasira u treće kolo Rolan Garosa, pobedom nad Stivom Darsisom u tri seta 7:5, 6:3 i 6:4. Srpskom teniseru je ovo bila 50. pobeda na Rolan Garosu. Novak je bio dosta nervozan, a jednom je udario i reketom u mrežu… »
Taman koliko treba: Novak ide dalje

Taman koliko treba: Novak ide dalje

Mondo 26.05.2016
Najbolji teniser sveta sa pola snage savladao Belgijanca Stiva Darsisa i plasirao se u treće kolo Rolan Garosa. Novak Đoković u drugoj rundi Rolan Garosa nije prikazao partiju koja bi uplašila protivnike, ali je uprkos tome slavio ubedljivim… »
Nadal izgubio 9 gemova do 3. kola

Nadal izgubio 9 gemova do 3. kola

Mondo 26.05.2016
Devetostruki šampion je u formi. U prvom kolu tri, po jedan u svakom setu, u drugom kolu šest. Devetostruki osvajač Rolan Garosa, Rafael Nadal, plasirao se u 3. kolo novom ubedljivom pobedom u tri seta, ovog puta protiv Fakunda Bagnisa iz Argentine -… »
Đoković stigao u Rodžerovo i Serenino društvo

Đoković stigao u Rodžerovo i Serenino društvo

Vesti online 26.05.2016
Ne samo što je Rolan Garos jedini Grend slem na kom još uvek nije trijumfovao već je i poslednji od četiri velika turnira na kom je došao do 50. pobede. To se desilo u meču 2. kola protiv Stiva Darsisa kog je savladao uz određene probleme, ali… »
Đoković otkrio koliko dugo ne jede meso i planove sa Bekerom

Đoković otkrio koliko dugo ne jede meso i planove sa Bekerom

Telegraf 26.05.2016
Najbolji teniser sveta pričao o ishrani i treneru nakon meča drugog kola Rolan Garosa. Najbolji teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, ali nije bio zadovoljan prikazanom igrom protiv Stiva Darsisa. Meč je trajao 140… »
Đoković upisao 50. pobedu na Rolan Garosu

Đoković upisao 50. pobedu na Rolan Garosu

Beta 26.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Djoković plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je danas pobedio Stiva Darsisa iz Belgije u tri seta - 7:5, 6:3, 6:4. Srpskom teniseru je ovo bila 50. pobeda na Rolan Garosu. Djoković će u trećoj… »
Fenomenalan potez: Kakav odgovor Novaka Đokovića (VIDEO)

Fenomenalan potez: Kakav odgovor Novaka Đokovića (VIDEO)

Hot sport 26.05.2016
Nvak Đoković nije imao lak posao sa Stivom Darsisom, koji je pružio dotsa jak otpor prvom reketu sveta. DARSIS MUČIO NOVAKA: Srbin ipak dobio prvi set (VIDEO) Ipak, Đoković je pokazao zašto je najbolji na svetu, a to govori ovaj potez Izvor… »
Ana i Partizan - Mislili ste da je slučajno u crno-belom?

Ana i Partizan - Mislili ste da je slučajno u crno-belom?

Sportske.net 26.05.2016
Ana Ivanović je danas nakon svog meča protiv Japanke Nare govorila i o svom stajlingu na Rolan Garosu. Srpska teniserka Ana Ivanović danas nije imala previše problema, stigla je do plasmana u treće kolo nakon pobede nad japanskom teniserkom Narom… »
Iz gema u gem: Đoković - Darsis 7:5, 6:3, 6:4

Iz gema u gem: Đoković - Darsis 7:5, 6:3, 6:4

Sportal blic 26.05.2016
Novak Đoković je nastavio pohod na trofej Rolan Garosa i u treće kolo se plasirao pobedom nad Stivom Darsisom sa 7:5, 6:3, 5:3, a dešavanja sa tog meča mogli ste da pratite iz gema u gem uz Blicsport. Foto: Reuters Pročitajte još ROLAN GAROS… »
Nervozni Novak: Đoković udarao mrežu, svađao se sa sudijom, pa ipak pobedio!

Nervozni Novak: Đoković udarao mrežu, svađao se sa sudijom, pa ipak pobedio!

24 Sata 26.05.2016
Novak Đoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, pobedivši Belgijanca Stiva Darsisa sa 7:5, 6:3, 6:4 posle skoro dva i po sata igre, pa će za osminu finala igrati protiv Aljaža Bedenea. Odlično je počeo meč Novak, vezao je tri gema i bio na… »
"Sviđa mi se oprema, dizajn podržava moj omiljeni klub"

"Sviđa mi se oprema, dizajn podržava moj omiljeni klub"

Vesti online 26.05.2016
Kompanija Addidas za tenisere i teniserke koji nose njihove proizvode spremila je posebnu kolekciju za Rolan Garos. O "zebrastim" prugama na haljini posle pobede u 2. kolu turnira u Parizu govorila je i srpska teniserka Ana Ivanović. - Lepo se osećam u… »
Sa manjim oscilacijama do pobede

Sa manjim oscilacijama do pobede

Danas 26.05.2016
Srpski teniseri ubedljivi na Roland Garosu. Srpski teniseri Ana Ivanović i Novak Đoković bez mnogo muke, ali uz oscilacije u igri, prošli su u naredna kola Roland Garosa nakon što su ubedljivo savladali svoje protivnike Kurumi Nar i Stiva Darsisa… »
Poen meča: Evo kako je Đoković "provozao" Belgijanca po celom terenu (VIDEO)

Poen meča: Evo kako je Đoković "provozao" Belgijanca po celom terenu (VIDEO)

Vesti online 26.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u tri seta je uspeo da savlada Belgijanca Stiva Bersisa u meču 2. kola Rolan Garosa i tako zakaže duel sa Slovencem sa britanskim pasošem Aljažom Bedeneom. Najlepši poen meča desio se na startu trećeg seta… »
Darsis mučio Novaka: Srbin ipak dobio prvi set (VIDEO)

Darsis mučio Novaka: Srbin ipak dobio prvi set (VIDEO)

Hot sport 26.05.2016
U ovim trenucima igra se drugi set između Novaka Đokovića i Stiva Darsisa, u okviru drugog kola Rolan Garosa. Naš teniser je apsloutni favorit u duelu sa daleko slabije rangiranim teniserom, ali to nije sprečilo Belgijanca da pokaže šta zna. KAKAV… »
Troicki i Hase eliminisani u dublu

Troicki i Hase eliminisani u dublu

Sportal blic 26.05.2016
Srpski teniser Viktor Troicki i Holanđanin Robin Hase eliminisani su u prvom kolu Rolan Garosa u konkurenciji dublova, pošto su poraženi od hrvatsko-brazilske kombinacije Ivan Dodig/Marselo Melo 6:0, 6:3. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija… »
Pobeda srpsko-hrvatskog tandema u ženskom dulu

Pobeda srpsko-hrvatskog tandema u ženskom dulu

Novi magazin 26.05.2016
Srpska i hrvatska teniserka Aleksandra Krunić i Mirjana Lučić-Baroni, slavile su danas u prvom kolu ženskog dubla pobedu protiv para Klaudija Jans-Ignacik (Poljska)-Ksenija Knol (Švajcarska). Aleksandra i Mirjana ostvarile su pobedu s rezultatom od… »
Ana voli zebrastu odeću

Ana voli zebrastu odeću

Novi magazin 26.05.2016
Ana Ivanović izjavila je danas posle pobede protiv Japanke Kumuri Nare da je zadovoljna i da je "zaista dobro igrala." "Meč je bio fizički težak i zadovoljna sam što sam u teškim trenucima imala samopouzdanja", rekla je Ana dodsavši da joj je… »
Aleksandra Krunić u drugom kolu dubla na Rolan Garosu

Aleksandra Krunić u drugom kolu dubla na Rolan Garosu

Sportske.net 26.05.2016
Dobar start za našu teniserku u dublu. Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se danas u paru s Mirjanom Lučić-Baroni iz Hrvatske u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske. Krunićeva i Lučić-Baronijeva su sa 2:1 u setovima (2:6, 6:1, 6:3)… »
Kakav mocart, šopen, rubinštajn: Pogledajte kako Novak “razbija” klavir (video)

Kakav mocart, šopen, rubinštajn: Pogledajte kako Novak “razbija” klavir (video)

Hot sport 26.05.2016
Novak može sve. Najbolji je teniser na planeti, sjajno igra fudbal, govori mnogo jezika, ali kako svira klavir! To do sada niste videli. Novak ima mnogo talenata, to je nesumnjivo. Voli i da se šali i zato je i dobio nadimak Džoker. BRAVO: Evo kome će… »
Đoković nervozan, Darsis ga muči slajsevima

Đoković nervozan, Darsis ga muči slajsevima

Press 26.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igra meč drugog kola protiv Stiva Darsisa iz Belgije. Đoković – Darsis 5:4. Foto:B92.net Đoković je u prvom kolu lako izašao na kraj sa Jen-Hsun Luom, dok je Darsis maksimalnim rezultatom izbacio Marsela… »
Zanimljiv izbor haljine: Zato što navija za Partizan (video)

Zanimljiv izbor haljine: Zato što navija za Partizan (video)

Hot sport 26.05.2016
Ana Ivanović plasirala se treću rundu Rolan Garosa, a pažnju je privukla haljina sa zebrinom šarom. – Lepo se osećam u toj opremi, jeste drugačije, ali uživam. Znam da su mišljenja podeljena, ali meni se dopada. Izgleda vrlo ženstveno, a dizajn… »
Ana Ivanović u dva seta do trećeg kola Rolan Garosa

Ana Ivanović u dva seta do trećeg kola Rolan Garosa

Sportski žurnal 26.05.2016
Ana Ivanović se plasirala u treće kolo Otvorenog prvenstva Francuske u Rolan Garosu, pošto je savladala Kurumi Naru iz Japana sa 7:5, 6:1. Za ulazak u osminu finala, Ivanović će se sastati sa sa uspešnijom iz duela između Elene Svitoline iz… »
Rolan Garos: Dobar početak Aleksandre Krunić

Rolan Garos: Dobar početak Aleksandre Krunić

Vesti online 26.05.2016
Srpska teniserka slavila u prvom kolu dubla. U paru sa Hrvaticom Mirjanom Lučić - Baroni je pobedila Poljakinju Klaudiju Jans-Ignacik i Kseniju Knol iz Švajcarske rezultatom 2:6, 6:1, 6:3. Protivnice Srpkinje i Hrvatice u šesnaestini finala biće… »
Rolan Garos: Ana Ivanović u trećem kolu

Rolan Garos: Ana Ivanović u trećem kolu

Novi magazin 26.05.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović pobedila je danas u drugom kolu Rolan Garosa svoju protivnicu iz Japana Kurumi Naru i plasirala se u treće kolo turnira. Ana je ostvarila pobedu u dva seta (7:5, 6:1) pruživši lepu, agresivnu i atraktivnu igru. Meč, koji… »
Vratio se osmeh: Ivanovićeva u dva seta slomila neugodnu Japanku

Vratio se osmeh: Ivanovićeva u dva seta slomila neugodnu Japanku

Sportal blic 26.05.2016
Ana Ivanović pobedila je Kurumi Naru sa 7:5, 6:1 u drugom kolu Rolan Garosa. Foto: Tanjug/AP Start je bio idealan, Ana je povela sa 3:0 i imala čak četiri prilike da povede i sa 4:0, ali je Japanka izbegla drugi brejk i održala se u meču. Jedno vreme… »
Novak i Rafa za jubilarne pobede, Đoković ulazi u odabrano društvo

Novak i Rafa za jubilarne pobede, Đoković ulazi u odabrano društvo

Vesti online 26.05.2016
U četvrtak su na Rolan Garosu na programu preostalih 16 mečava 2. kola u singl konkurenciji, a na teren će izaći i dva igrača za koje se pretpostavlja da će se susresti u jednom polufinalu. Prvi nosilac Novak Đoković nešto posle 13 sati igraće… »
Ivanovićeva: Biće teško sa Narom

Ivanovićeva: Biće teško sa Narom

Večernje novosti 26.05.2016
Protiv Nare sam igrala samo jednom. Biće to meč sa dosta dugih poena. Ali, ja samo želim da igram onako kako sam trenirala, kaže srpska teniserka. BOJANA Jovanovski i Jelena Janković su ekspresno ispale sa Rolan Garosa, pa je jedina srpska… »
Lov na „Ajkulu” iz Belgije

Lov na „Ajkulu” iz Belgije

Politika 26.05.2016
Novak Đoković danas oko 13 časova igra drugo kolo „Rolan Garosa” protiv Stiva Darsija. – Imam dobar odgovor na njegov nadimak, ali ću ga sačuvati za sebe – nasmejao se Novak na pitanje šta misli o Belgijancu. – Đoković je poslednjih pet… »

Vesti dana »