Povezane vesti

Poslednja vest - Nadal se povukao!

Poslednja vest - Nadal se povukao!

Sportske.net 27.05.2016
Novaku Đokoviću sada je put do titule otvoren! Kako je saopšteno pre par trenutaka Rafael Nadal se posle povrede povukao sa Rolan Garosa! Španac je osetio bol u zglobu nakon jučerašnjeg meča. Kako glase prve informacije bol je bivao sve jači pa je… »
Šok na Rolan Garosu: Nadal se povukao!

Šok na Rolan Garosu: Nadal se povukao!

Vesti online 27.05.2016
Iako je odigrao dva odlična meča na Rolan Garosu protiv Grota i Bagnjisa, Rafael Nadal se povukao iz Pariza zbog problema sa zglobom leve ruke. Rafa je ovu šokantnu vest objavio na konferenciji za novinare. - Već nekoliko nedelja imam problem sa… »
Direktor turnira o Rafi: Rizik bi bio ogroman

Direktor turnira o Rafi: Rizik bi bio ogroman

Mondo 27.05.2016
Gi Forže razume odluku rekordera. Foto: AP/Alastair Grant Vest dana sa Rolan Garosa nije došla sa terena, već sa konferencije za novinare: Rafael Nadal odustao je od učešća zbog povrede zgloba šake. Novi direktor Otvorenog prvenstva Francuske Gi… »
Šok na Rolan Garosu – Nadal odustao

Šok na Rolan Garosu – Nadal odustao

Politika 27.05.2016
Novaku Đokoviću otvoren put do finala. – Kandidati za polufinalni duel sa najboljim teniserom sveta: Conga, Tim, Gofan... – Ne smem da rizikujem, zglob može da pukne – objasnio Španac. Od našeg izveštača Pariz – Kakav šok na Rolan Garosu… »
Bez rafe i Rodžera: Ovo se dogodilo drugi put u poslednjih 13 godina

Bez rafe i Rodžera: Ovo se dogodilo drugi put u poslednjih 13 godina

Sportal blic 27.05.2016
Tenis bez Rodžera Federera i Rafaela Nadala nije isti, što se dobro oseća na Rolan Garosu. Foto: Tanjug/AP Pročitajte još PRAVA ATMOSFERA Nole i Karlović se spremaju za finale Rolan Garosa /FOTO/ ŠOK U PARIZU Nadal se povukao sa Rolan Garosa… »
RG: Nadal se povukao zbog povrede

RG: Nadal se povukao zbog povrede

Radio 021 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede zgloba leve ruke. Nadal je povlačenje sa turnira koji je osvajao rekordnih devet puta objavio između svojih mečeva drugog i trećeg kolo. Četvrti nosilac u Parizu je u drugom kolu… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa: Zglob mi je u jako lošem stanju

Nadal se povukao sa Rolan Garosa: Zglob mi je u jako lošem stanju

Večernje novosti 27.05.2016
Razlog za šokantnu odluku španskog tenisera je povreda ručnog zgloba koji prema njegovim rečima danas nije mogao da pomeri. OD STALNOG DOPISNIKA IZ PARIZA RAFAEL Nadal se povukao s Rolan Garosa! Ova iznenadna vest kao munja proširila se planetom i… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Alo 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal zbog povrede se povukao sa Rolan Garosa pre trećeg kola. Devetostruki šampion Otvorenog prvenstva Francuske zbog povrede zgloba ruke neće moći da nastavi sa takmičenjem. - Pred prošli meč sam primio injekciju u zglob i… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Nadal se povukao sa Rolan Garosa

RTV 27.05.2016
PARIZ - Španski teniser Rafael Nadal povukao se danas sa Otvorenog prvenstva Francuske zbog problema sa zglobom ruke. "Igrao sam pod injekcijama. Mogao sam da nastavim, ali sam osećao sve više i više bolova, a danas već nisam mogao da pomerim zglob"… »
Rolan Garos: Šok na Otvorenom prvenstvu Francuske! (foto)

Rolan Garos: Šok na Otvorenom prvenstvu Francuske! (foto)

Hot sport 27.05.2016
Rafael Nadal je na konferenciji za medije saopštio da se povlači sa turnra. 9-time champion Rafael #Nadal withdraws from @rolandgarros due to wrist injury. https://t.co/gFAGOOI5kE #RG16 #ATP pic.twitter.com/mYbYVdWsb2 — ATP World Tour (@ATPWorldTour)… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Mondo 27.05.2016
Španski teniser odustao je zbog povrede. Rafael Nadal (29) povukao se iz borbe za svoj deseti trofej na Rolan Garosu! Nekadašnji "Broj jedan" saopštio je u petak da se povlači sa turnira zbog povrede koja ga je mučila u dužem periodu. "Već nekoiko… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

N1 Info 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede zgloba leve ruke. Nadal je povlačenje sa turnira koji je osvajao rekordnih devet puta objavio između svojih mečeva drugog i trećeg kola. Četvrti nosilac u Parizu je u drugom kolu… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa i umalo zaplakao: "Ovo mi je najteža konferencija u životu"

Nadal se povukao sa Rolan Garosa i umalo zaplakao: "Ovo mi je najteža konferencija u životu"

24 Sata 27.05.2016
Rafael Nadal povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede zgloba ruke. Rafael Nadal je zbog Novakove dominacije već počeo da gubi kosu, pa se verovatno nadao da će uspeti da porazi prvog tenisera sveta na svom terenu - šljaci. Ali, nije mu se dalo. "Ovo je… »
Šok: Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Šok: Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Kurir 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal zbog povrede ručnog zgloba povukao se sa Rolan Garosa. Devetostruki šampion Otvorenog prvenstva Francuske sazvao je vanrednu konferenciju za medije, na kojoj je saopštio šokantne vesti. "Morao sam da odustanem od turnira… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Beta 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal povukao se danas sa Otvorenog prvenstva Francuske zbog problema sa zglobom ruke. "Igrao sam pod injekcijama. Mogao sam da nastavim, ali sam osećao sve više i više bolova, a danas već nisam mogao da pomerim zglob", rekao… »
Nadal se zbog povrede povukao sa Rolan Garosa

Nadal se zbog povrede povukao sa Rolan Garosa

Dnevnik 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal objavio je danas da se zbog povrede ručnog zgloba povlači sa Rolan Garosa."Već nekoliko nedelja imam problem. sa zglobom šake i zato ne mogu da igram", rekao je Nadal, devetostruki osvajač Rolan Garosa. On je u… »
Šok u Parizu - Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Šok u Parizu - Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Mozzart sport 27.05.2016
Razlog je povreda ručnog zgloba. Rafael Nadal se povukao sa Rolan Garosa! Španski teniser koji je devet puta osvajao ovaj veliki turnir je odustao sa ovogodišnjeg izdanja zbog povrede ručnog zgloba, prenose svetski mediji. Nadal je u prva dva kola… »
Rafael Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Rafael Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Sportski žurnal 27.05.2016
Devetostruki šampion Rolan Garosa Rafael Nadal saopštio je da se povlači sa Otvorenog prvenstva Francuske zbog povrede zgloba leve ruke. Nadal je to rekao na vanrednoj konferenciji za novinare, održanoj posle treninga tokom kojeg je njegov lekarski… »
Šok u Parizu: Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Šok u Parizu: Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Sportal blic 27.05.2016
Rafael Nadal povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede zgloba ruke. Foto: Tanjug/AP Pročitajte još Petak, RG iz minuta u minut REZULTATI Marej se oporavio od maratona, Raonić ubedljiv /VIDEO/ BEKEROVI SAVETI DRAGOCENI Đoković: Boris na kraju godine… »
Šok u Parizu: Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Šok u Parizu: Nadal se povukao sa Rolan Garosa!

Pravda 27.05.2016
Rafael Nadal povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede zgloba ruke. "Ovo je jedna od mojih najtežih konferencija za štampu u životu... Znam da ne mogu da završim turnir. Ovo je deo života, nadam se da ću se vratiti ovde. Osećam da se sa pravom… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Danas 27.05.2016
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede zgloba leve ruke. Nadal je povlačenje sa turnira koji je osvajao rekordnih devet puta objavio između svojih mečeva drugog i trećeg kolo. Četvrti nosilac u Parizu je u drugom kolu… »

Vesti dana »