Povezane vesti

Troicki ima recept za Vavrinku

Troicki ima recept za Vavrinku

Mondo 28.05.2016
Srpski teniser smatra da protiv branioca trofeja u Parizu mora da odigra opušteno, bez pritiska, kao i protiv Simona, dok Švajcarac veruje da sve drži u svojim rukama, iako priznaje da Viktor igra poseban tenis. Viktor Troicki napravio je veliki uspeh… »
Viktor Troicki: Zadovoljan sam fokusom, šokiran sam odustajanjem Nadala

Viktor Troicki: Zadovoljan sam fokusom, šokiran sam odustajanjem Nadala

Hot sport 28.05.2016
Troicki je u sjajnom meču šestog dana na Otvorenom prvenstvu Francuske izbacio domaćeg takmičara Žila Simona, čime se plasirao u osminu finala. – Znao sam da ga nikada nisam dobio i da mu nikada nisam uzeo ni set. Zaista sam zadovoljan kako sam… »
Troicki u osmini finala

Troicki u osmini finala

Danas 27.05.2016
Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Francuske u Rolan Garosu, pošto je večeras u trećem kolu maksimalnim rezultatom pobedio domaćeg predstavnika Žila Simona sa 6:4, 6:2, 6:2. Za ulazak u četvrtfinale Troicki… »
Rg: Troicki prvi put pobedio Simona

Rg: Troicki prvi put pobedio Simona

Večernje novosti 27.05.2016
Srpski teniser se, u trećem kolu turnira u Parizu, ubedljivim trijumfom od 6:4, 6:2, 6:2, revanširao Francuzu za sve dosadašnje poraze (šest). Viktor Troicki je u prvi put u karijeri savladao Žila Simona - u trećem kolu Rolan Garosa, ubedljivo sa… »
Rezultati: Marej se oporavio, Vavrinka ubedljiv pre meča sa Viktorom /video/

Rezultati: Marej se oporavio, Vavrinka ubedljiv pre meča sa Viktorom /video/

Sportal blic 27.05.2016
Miloš Raonić i Endi Marej ostvarili su ubedljive pobede na Rolan Garosu, a duel su zakazali Stan Vavrinka i Viktor Troicki. Foto: Reuters Marej je posle dva maratona u pet setova pobedio Iva Karlovića namučivši se samo u trećem, u kom je slomio… »
Bravo, viktore: Troicki se osvetio Simonu i zakazao susret sa Vavrinkom!

Bravo, viktore: Troicki se osvetio Simonu i zakazao susret sa Vavrinkom!

Sportal blic 27.05.2016
Viktor Troicki deklasirao je Žila Simona sa 6:4, 6:2, 6:2 i plasirao se u osminu finala, u kojoj će se sastati sa braniocem titule Stanom Vavrinkom. Foto: Reddit Pročitajte još ŠOK U PARIZU Nadal se povukao sa Rolan Garosa! REZULTATI Marej se… »

Vesti dana »