Povezane vesti

Državu ne sme da vodi jedan čovek

Državu ne sme da vodi jedan čovek

Politika 28.05.2016
Nekome nisam po volji, nekome se ne sviđa to što radim, nekome se ne sviđa ono što ne prihvatam da uradim. „Ja imam mišljenje ko bi trebalo da bude u vladi, kao što ga ima i svaki građanin Srbije. Ali, ja na to ne utičem, o tome ne odlučujem, u… »
Nikolić o protestu zbog rušenja u Savamali: Svako imam pravo da iskaže nezadovoljstvo

Nikolić o protestu zbog rušenja u Savamali: Svako imam pravo da iskaže nezadovoljstvo

Kurir 28.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da u vezi sa slučajem rušenja objekata u Savamali treba da se oglase nadležni organi i da se konačno ustanovi istina. "Zaista mislim da tu treba da daju izjave nadležni organi i da konačno… »
Nikolić: Savamala ne može da se zataška

Nikolić: Savamala ne može da se zataška

Insajder 28.05.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je uveren da će istina o rušenju objekata u beogradskom kvartu Savamala biti utvrđena. Srbija je zemlja gde se radi "po pravdi, pravu, zakonu", rekao je on. Komentarišući proteste koji su povodom… »
I predsednik se oglasio o „fantomskom“ rušenju

I predsednik se oglasio o „fantomskom“ rušenju

BizLife 28.05.2016
Predsednik Tomislav Nikolić uveren je da će istina o rušenju objekata u kvartu Savamala biti utvrđena jer, kako je rekao, Srbija je zemlja gde se radi „po pravdi, pravu, zakonu“. Komentarišući proteste koji su povodom rušenja u Savamali… »
Predsednik: Savamala ne može da se zataška

Predsednik: Savamala ne može da se zataška

RTV 28.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izrazio je uverenje da će istina o rušenju objekata u beogradskom kvartu Savamala biti utvrđena jer, kako je rekao, Srbija je zemlja gde se radi "po pravdi, pravu, zakonu". Komentarišući proteste koji su… »

Vesti dana »