Povezane vesti

Evo kako je Džoni Dep reagovao na optužbe Amber Herd

Evo kako je Džoni Dep reagovao na optužbe Amber Herd

Blic 28.05.2016
Džoni Dep nije se pojavio na sudskom saslušanju u kojem ga je Amber Herd optužila za nasilje u porodici, ali njegovi advokati smatraju da se glumica služi manipulacijom ne bi li se finansijski osigurala. Pravni zastupnici holivudskog glumca tvrde da… »
"Džoni me je udario, evo dokaza" (foto)

"Džoni me je udario, evo dokaza" (foto)

Mondo 28.05.2016
Pogledajte fotografiju glumice kojoj je Dep navodno naneo telesne povrede! Amber Herd podnela je zahtev za razvod od Džonija Depa, a onda ga optužila za nasilje u porodici. DETALJI: Da li verujete Amber? Dok Džonijeva PR "mašinerija" navodi da glumica… »
Džoniju Depu zabranjeno da prilazi supruzi

Džoniju Depu zabranjeno da prilazi supruzi

RTV 28.05.2016
Los Anđeles - Sud u Los Anđelesu zabranio je glumcu Džoniju Depu da prilazi supruzi Amber Herd, pošto ga je optužila da ju je više puta udario u toku nedavne svađe i napravio joj modrice. Sudija Karl H. Mur je naveo da Dep ne sme da pokušava da… »
Potresno: Amber Herd jecala u automobilu nakon sudske odluke

Potresno: Amber Herd jecala u automobilu nakon sudske odluke

Blic 28.05.2016
Glumica Amber Herd fotografisana je kako plače u automobilu, nakon što joj je sudija odobrio zahtev za zabranu prilaska protiv supruga Džonija Depa. Amber (30) je optužila Depa da ju je fizički zlostavljao, a kao dokaz pokazala je modrice ispod… »
Novi zaplet: Šta je zatekla policija u domu Džonija Depa i Amber Herd?

Novi zaplet: Šta je zatekla policija u domu Džonija Depa i Amber Herd?

Blic 28.05.2016
Šokantne optužbe Amber Herd da ju je Džoni Dep pretukao dva dana pre nego što je podnela zahtev za razvod braka uzdrmale su javnost. Glumici je sudija odobrio privremenu zabranu prilaska protiv holivudske zvezde, a ona se na sudu pojavila sa modricama… »
Amber: Džoni Dep me tukao dok nije došao prijatelj da me spase

Amber: Džoni Dep me tukao dok nije došao prijatelj da me spase

24 Sata 28.05.2016
Amber Herd je dobila zabranu prilaska nakon što je optužila muža Džonija Depa da je gađao telefonom u lice i pokazala fotografiju povreda. "Živela sam u strahu od njega, terorisao me psihički i fizički. Za 15 meseci braka počela sam da se plašim… »
Sud zabranio Džoniju Depu da prilazi supruzi

Sud zabranio Džoniju Depu da prilazi supruzi

Radio 021 28.05.2016
Sud u Los Anđelesu zabranio je glumcu Džoniju Depu da prilazi supruzi Amber Herd, pošto ga je optužila da ju je više puta udario u toku nedavne svađe i napravio joj modrice. Sudija Karl H. Mur je naveo da Dep ne sme da pokušava da stupi u kontakt… »
Amber Herd u modricama: Džoni Dep pretukao suprugu?

Amber Herd u modricama: Džoni Dep pretukao suprugu?

Blic 27.05.2016
Američka glumica Amber Herd podnela je zahtev za razvod braka od Džonija Depa, a od suda je zatražila i zabranu prilaska a kao razlog Herdova je navela nasilje u porodici, piše američki sajt "TMZ". #BREAKING Amber Heard -- Claims Domestic Violence… »

Vesti dana »