Povezane vesti

Legendarni Španac o Đokoviću, Nadalu, Raoniću...

Legendarni Španac o Đokoviću, Nadalu, Raoniću...

Vesti online 29.05.2016
Španac Aleks Koreča je bio specijalista za šljaku, dva puta je dolazio do finala Rolan Garos (1998. i 2001. godine), ali nikada se nije popeo na pariski tron. Nekada drugi teniser sveta u intervjuu za "B92" kaže odsustvo Rafaela Nadala neće mnogo da… »
Kiša kroji raspored, Novak na Šatrijeu

Kiša kroji raspored, Novak na Šatrijeu

Vesti online 29.05.2016
Organizatori Rolan Garosa saopštili su raspored mečeav za ponedeljak, kada bi trebalo da budu odigrani preostala četiri meča osmine finala u muškoj konkurenciji, kao i šest duela u konkurenciji dama (dva koja nisu završena u nedelju). Ono što nas… »
Novak preskače tenisku legendu i prilazi Federeru

Novak preskače tenisku legendu i prilazi Federeru

Vesti online 29.05.2016
Meč osmine finala Rolan Garosa Novak Đoković bi trebalo da odigra u ponedeljak protiv Španca Roberta Bautiste Aguta, ako kiša to dozvoli. Kuriozitet pred taj meč je da bi trenutno najbolji teniser sveta pobedom u duelu sa španskim igračem uspeo da… »
Novak: ''Dva puta su mi menjali raspored''

Novak: ''Dva puta su mi menjali raspored''

Sportske.net 29.05.2016
Srpski teniser Novak Djoković rekao je da je zadovoljan igrom u današnjoj pobedi nad Aljažom Bedeneom i istakao da mu je posebno drago što je meč večeras završen i nije prekinut zbog mraka. Đoković se plasirao u osminu finala Rolan Garosa, pošto… »
Đoković u osmini finala: Odigrao sam najbolje do sada

Đoković u osmini finala: Odigrao sam najbolje do sada

Večernje novosti 29.05.2016
Srpski teniser je za dva sata dobio Britanca, slovenačkog porekla, sa 6:2, 6:3, 6:3 i zakazao meč sa Robertom Bautistom Agutom. Od stalnog dopisnika iz Pariza MEČ 3. kola Rolan Garosa protiv Aljaž Bedena i plasman u osminu finala su za Novaka… »
Nasmejao i sudiju i navijače: Nole brži od mraka, novi trijumf u Parizu!

Nasmejao i sudiju i navijače: Nole brži od mraka, novi trijumf u Parizu!

Sportal blic 28.05.2016
U svom stilu, sjajnim ali i duhovitim nastupom, Novak Đoković se plasirao u osminu finala Rolan Garosa. On je u trećem kolu savladao 66. igrača sveta, Aljaža Bedenea, sa 6:2, 6:3, 6:3, a naredni rival biće mu 16. sa ATP liste, Roberto Bautista-Agut… »
Dobro raspoloženje: Đoković: Sudija je 20 puta silazio, u poslednji čas sam pobedio!

Dobro raspoloženje: Đoković: Sudija je 20 puta silazio, u poslednji čas sam pobedio!

Sportal blic 28.05.2016
Posle pobede nad Aljažom Bedenom od 6:2, 6:3, 6:3 u trećem kolu Rolan Garosa, Novak Đoković je zadovoljno konstatovao da je meč protekao u izuzetno zanimljivom, a u finišu i uzbudljivom tonu. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković "Ne znam da li smem da to… »
Đoković u osmini finala

Đoković u osmini finala

Danas 28.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Francuske u Rolan Garosu, pošto je večeras u trećem kolu pobedio Aljaža Bedenea iz Velike Britanije u tri seta sa 6:2, 6:3, 6:3. Za ulazak u četvrtfinale Đoković… »

Vesti dana »