Povezane vesti

Portugalske majstorije i bez Ronalda!

Portugalske majstorije i bez Ronalda!

Sportske.net 29.05.2016
Reprezentacija Portugala ubedljivo savladala Norvešku u prijatreljskoj utakmici. Iako bez svoje prve zvezde Kristijana Ronalda, koji je sinoć doneo Real Madridu 11. titulu prvaka Evrope, selekcija Portugala je večeras savladala selekciju Norveške sa… »
Pamtiće se Real, a ne Atletiko

Pamtiće se Real, a ne Atletiko

Mondo 29.05.2016
Argentinac je posle poraza, drugog u poslednje dve godine u finalima Lige šampiona od Real Madrida, bio tužan i samo je konstatovao: Dva finala i dva poraza - to je neuspeh. Nije uspeo iz drugog pokušaja. Njegov tim ni iz trećeg... Atletiko Madrid… »
Simeone očajan: Ovo je neuspeh, razmišljam o ostavci...

Simeone očajan: Ovo je neuspeh, razmišljam o ostavci...

Mozzart sport 29.05.2016
"Svima treba da bude jasno da niko ne pamti gubitnike", poručio utučeni strateg Atletika. Prošlo je dovoljno vremena od velikog finala u Milanu, dovoljno da se slegnu utisci, barem kada je u pitanju strateg Atletiko Madrida Dijega Simeonea. Novi poraz… »
Video: Desetine hiljada ljudi slavi na ulicama Madrida

Video: Desetine hiljada ljudi slavi na ulicama Madrida

Večernje novosti 29.05.2016
Centralna proslava povodom osvajanja 11. titule evropskog prvaka obaviće se večeras na stadionu Reala "Santjago Bernabeu" ŽURKA "kraljevskog" dela Madrida počela je odmah posle pogotka Kristijana Ronalda iz penala, trajala je do jutra, a nastavila se… »
Rastanak na pomolu: Simeone: Razmišljam o ostavci

Rastanak na pomolu: Simeone: Razmišljam o ostavci

Sportal blic 29.05.2016
Trener Atletiko Madrida Dijego Simeone izjavio je da će razmisliti o svojoj budućnost u tom klubu, posle poraza u finalu Lige šampiona od gradskog rivala Reala, preneli su britanski mediji. Foto: Reuters Dijego Simeone Atletiko je u subotu u Milanu… »
Desetine hiljada ljudi dočekalo fudbalere Reala u Madridu

Desetine hiljada ljudi dočekalo fudbalere Reala u Madridu

Beta 29.05.2016
Desetine hiljada dočekalo je danas centru Madrida fudbalere Reala i sa njima proslavili osvajanje 11. titule evropskog prvaka. Real je sinoć u finalu Lige šampiona u Milanu posle izvodjenja jedanaesteraca pobedio gradskog rivala Atletiko i osvojio… »
Zinedin Zidan: Sanjao sam o ovome, zaslužili smo titulu!

Zinedin Zidan: Sanjao sam o ovome, zaslužili smo titulu!

Hot sport 29.05.2016
Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da je njegov tim velikim zalaganjem uspeo da dođe do titule u Ligi šampiona i istakao da ne želi da analizira igru, već samo da uživa u velikom uspehu. Real je u jučerašnjem finalu Lige… »
Zidan: Zaslužili smo trofej, ne želim da analiziram igru

Zidan: Zaslužili smo trofej, ne želim da analiziram igru

Novi magazin 29.05.2016
Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da je njegov tim velikim zalaganjem uspeo da dođe do titule u Ligi šampiona i istakao da ne želi da analizira igru, već samo da uživa u velikom uspehu. Real je u jučerašnjem finalu Lige… »
Real prvak Evrope

Real prvak Evrope

Danas 29.05.2016
Milano - Madridski Real 11. put je osvojio titulu klupskog prvaka Evrope, pošto je sinoć u Milanu u finalu Lige šampiona bio bolji od gradskog rivala Atletika posle izvođenja jedanaesteraca. Utakmica je završena rezultatom 1:1, u dodatnih posla sata… »
"Blic" u Milanu: Noć Realovog slavlja /video/

"Blic" u Milanu: Noć Realovog slavlja /video/

Sportal blic 29.05.2016
Fudbaleri madridskog Reala osvojili su 11. put u klupskoj istoriji titulu prvaka Evrope, a trofej su podigli na tribini stadiona "San Siro" u Milanu. Foto: RAS Srbija Pogledajte kako je sa te tribine izgledao pogodak kojim je okončano finale Lige… »
Real Madrid pobednik Lige šampiona

Real Madrid pobednik Lige šampiona

Dnevnik 29.05.2016
fudbaleri madridskog Reala osvojili su 11. titulu prvaka Evrope u klupskoj istoriji, pošto su večeras u Milanu savladali gradskog rivala Atletiko posle penala 5:3 (1:1). Posle regularnog toka meča bilo je nerešeno, Serhio Ramos je pogodio za Real u… »
Dijego Simeone: Ne znam koji poraz više boli!

Dijego Simeone: Ne znam koji poraz više boli!

Hot sport 29.05.2016
Dijego Čolo Simeone izgubio je drugo finale Lige šampiona od Real Madrida, a Argentinac ne zna koji poraz više boli. – Čestitao bih gradskom rivalu, Real je ponovo bio bolji, ovoga puta posle penala. Loše smo igrali na početku, primili smo rano… »
Simeone: Ne znam koji me poraz u finalu više boli

Simeone: Ne znam koji me poraz u finalu više boli

Sportal blic 29.05.2016
Dijego Simeone je na klupi Atletika ponovo izgubio od Reala u finalu Lige šampiona. Posle meča argentinski stručnjak je sportski podneo poraz. Foto: RAS Srbija “Prvo bih čestitao Realu, koji je još jednom bio superiorniji od nas, ovoga puta iz… »
Nekad Darko, danas Kristijano!

Nekad Darko, danas Kristijano!

Sportske.net 29.05.2016
Pre tačno 25 godina, Crvena zvezda je odlučujućim golom Darka Pančeva u penal seriji savladala Olimpik i osvojila titulu prvaka Evrope (5:3), a večeras je na sličan način Real došao do svoje 11. evropske titule, pogotkom Kristijana Ronalda u… »
Simeoneova poruka navijačima Atletika: Idite kući i plačite

Simeoneova poruka navijačima Atletika: Idite kući i plačite

Mozzart sport 29.05.2016
Razočaranje u svlačionici Jorgandžija. Po jedna titula, Kup kralja, Superkup Španije i Superkup Evrope, ali... Liga šampiona opet je izmakla Dijegu Simeoneu. Možda nepravedno. Sa „kreča“. Deluje da bi se trener Atletika najraduje zavukao u neki… »
Simeone: Šta najviše boli? Pogled na tribinu

Simeone: Šta najviše boli? Pogled na tribinu

Mondo 29.05.2016
Trener Atletika o porazu od Reala. Foto: AP/Francisco Seco Atletiko Madrid još jednom nije uspeo. Ponovo je u finalu Lige šampiona izgubio od Reala u utakmici koju je, kao i pre dve godine, mogao da reši u svoju korist. U Lisabonu su za "jorgandžije"… »

Vesti dana »