Povezane vesti

Nikolić: Srbija će najverovatnije imati otvoreno poglavlje

Nikolić: Srbija će najverovatnije imati otvoreno poglavlje

Novi magazin 29.05.2016
Svima se učinilo da je Hrvatska iskoristila priliku da zaustavlja Srbiju zahtevima, za koje može da kaže da su opravdani, ali nije uspela ni Evropi to da dokaže. Imaćemo u najskorije vreme sastanak na kome će eksperti i državni funkcioneri… »
Nikolić: Kandidovaću se ponovo za predsednika, a Vučić će se odlučiti koga podržava

Nikolić: Kandidovaću se ponovo za predsednika, a Vučić će se odlučiti koga podržava

Danas 29.05.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da će se ponovo kandidovati na predsedničkim izborima sledeće godine, a da će se Aleksandar Vučić lako izjasniti koga podržava, kada dođe vreme za to. "Predsednički izbori nikada nisu bili bitna tema… »
Nikolić udario na bivšeg saborca: Šešelj nije bio jer nije mogao da podnese suočavanje...

Nikolić udario na bivšeg saborca: Šešelj nije bio jer nije mogao da podnese suočavanje...

Pravda 29.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Nikolić kaže da je tema predsedničkih izbora nametnuta pre vremena kako bi se videlo da li postoji sukob između njega i Vučića. "Mi imamo mnogo posla, ja razumem Aleksandra Vučića. Zašto bi se sada izjašnjavalo o tome? Kad… »
Dačić: Da me Putin pomenuo, to bi delovalo kontraproduktivno na Vučića

Dačić: Da me Putin pomenuo, to bi delovalo kontraproduktivno na Vučića

SEEbiz 29.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Socijalistčke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da ne bi voleo da ga je predsednik Rusije Vadimir Putin spomenuo na sastanku u Moskvi s liderom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, jer bi to na Vučića… »
Dačić: Putin me ne gura!

Dačić: Putin me ne gura!

Vesti online 29.05.2016
"Ja bih voleo da me Putin nije pomenuo na sastanku. Jer kod Vučića to funkcioniše na drugi način, to je kontraproduktivno kod njega. Ja stvarno ne znam o čemu su oni razgovarali u Moskvi, verovatno premijeru razni ljudi govore određena mišljenja… »
Ivica Dačić otvoreno o svemu: Putin me ne gura, koliko je Vučić ruski čovek - toliko sam i ja!

Ivica Dačić otvoreno o svemu: Putin me ne gura, koliko je Vučić ruski čovek - toliko sam i ja!

Pravda 29.05.2016
BEOGRAD - Lider SPS-a Ivica Dačić bez dlake na jeziku govori o ulasku socijalista u Vladu Srbije, o sukobima unutar SPS-a, da li je ruski ili britanski čovek, kao i da li je "okajao svoje grehe" prema Aleksandru Vučiću iz 2008. godine. Intervju Ivice… »

Vesti dana »