Povezane vesti

Muslin: Imam viziju za kvalifikacije, ali nam nedostaju igrači

Muslin: Imam viziju za kvalifikacije, ali nam nedostaju igrači

Sportal blic 01.06.2016
Selektor naše zemlje Slavoljub Muslin bio je zadovoljan posle pobede nad Izraelom. Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Slavoljub Muslin “Orlovi” su u Novom Sadu savladali Izraelce 3:1 (1:0). “Bitna je pobeda, iako nije bila velika igra. Mi smo naše… »
Tadić kreator trijumfa

Tadić kreator trijumfa

Danas 31.05.2016
Srbija rutinski savladala Izrael 3:1 pred novosadskom publikom. Reprezentacija Srbije slavila je i u drugoj kontolnoj utakmici od dolaska novog selektora Slavoljuba Muslina. Posle trijumfa u Užicu protiv Kipra, sinoć je pred blizu 10.000 gledalaca na… »
Muslin: Pobeda važna za samopouzdanje, nadam se da će biti sve više navijača na tribinama

Muslin: Pobeda važna za samopouzdanje, nadam se da će biti sve više navijača na tribinama

Večernje novosti 31.05.2016
Važno mi je kako su se igrači ponašali, a to je s vremena na vreme bilo odlično. Fali nam iskustvo - kaže selektor Srbije. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je da ne treba "pobedi gledati u zube" nakon večerašnjeg… »
Neki novi "orlovi": Druga pobeda Muslinove Srbije!

Neki novi "orlovi": Druga pobeda Muslinove Srbije!

Sportal blic 31.05.2016
Fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je i u drugu pobedu pod komandom selektora Slavoljuba Muslina, pošto je u prijateljskom meču u Novom Sadu savladala selekciju Izraela sa 3:1 (1:0). Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Fudbaleri Srbije… »
Foto/video Druga pobeda za Muslina: Srbija slavila u Novom Sadu

Foto/video Druga pobeda za Muslina: Srbija slavila u Novom Sadu

Večernje novosti 31.05.2016
U drugom prijateljskom meču naša reprezentacija savladala Izrael sa 3:1. Strelci Ivanović, Milunović i maestralni Tadić, odnosno Zahavi iz penala. „Orlovi“ su krenuli napred. Definitivno. I u drugoj proveri, večeras na „Karađorđu“… »
Iz minuta u minut: Srbija - Izrael 3:1

Iz minuta u minut: Srbija - Izrael 3:1

Sportal blic 31.05.2016
Naši fudbaleri u Novom Sadu igraju prijateljski meč protiv Izraela. Dešavanja sa stadiona "Karađorđe" pratite uživo uz Blicsport.rs. Foto: M. Cvetković / RAS Srbija Biće to drugi meč na klupi selektora Slavoljhuba Muslina. Posle pobede nad… »

Vesti dana »