Povezane vesti

(Video) Miki napao Marića: Igraš se sa mojim emocijama!

(Video) Miki napao Marića: Igraš se sa mojim emocijama!

Kurir 22.06.2016
Miroslav Miki Đuričić napao je Milomira Marića da se trude na svaki mogući način da rasture njegovu vezu sa Anđelom Lakićević. "Mariću, nemoj da se smejete. Ovo je stvarno ružno što rade prema meni. Što mene nije nazvao da pita da li je… »
Miki pozvao u emisiju i opleo po Mariću: Nije smešno, špijunčino! (VIDEO)

Miki pozvao u emisiju i opleo po Mariću: Nije smešno, špijunčino! (VIDEO)

Vesti online 22.06.2016
Miki Đuričić, nekadašnji učesnik Parova javio se u emisiju Goli život, gde je žestoko napao Milomira Marića i celu produkciju televizije "Hepi". Miki je osuo paljbu po produkciji rijalitija i uredniku "srećne televizije" Milomiru Mariću zbog… »
Razjareni Miki urlao u emisji: Kada reagujem na laži produkcije oni me prijavljuju policiji! (video)

Razjareni Miki urlao u emisji: Kada reagujem na laži produkcije oni me prijavljuju policiji! (video)

Svet & Skandal 22.06.2016
Bivši učesnik “Parova” Miki Đuričić javio se u emisiju “Goli život” i osuo paljbu po produkciji rijalitija i uredniku “Hepija” Milomiru Mariću, piše alo.rs. Pčelar iz Kupinova napao je produkciju jer se igra sa emocijama učesnika… »
Telefonsko uključenje s psovkama! (video)

Telefonsko uključenje s psovkama! (video)

Mondo 22.06.2016
Nekadašnji učesnik Parova spominjao ženu Milomira Marića i tražio da mu se isplati honorar. Foto: YouTube Miki Đuričić "odlepio" je tokom uključenja u vilu Parova i isprozivao Milomira Marića i produkciju. Razlog za psovke preko telefona su… »

Vesti dana »