Povezane vesti

Pojačanje: Poletanović: Zvezda nije korak unazad, veća je od svih klubova u Belgiji

Pojačanje: Poletanović: Zvezda nije korak unazad, veća je od svih klubova u Belgiji

Sportal blic 25.06.2016
Novi fudbaler Crvene zvezde Marko Poletanović ocenio je da prelazak u taj klub nije korak unazad u njegovoj karijeri i da se nada plasmanu u Ligu šampiona. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Novo pojačanje Zvezde: Marko Poletanović "Mnogi su me pitali da… »
Marko Poletanović: Kažu da sam napravio korak nazad, a Zvezda je veći klub od bilo kog u Belgiji!

Marko Poletanović: Kažu da sam napravio korak nazad, a Zvezda je veći klub od bilo kog u Belgiji!

Hot sport 25.06.2016
Novi fudbaler Crvene zvezde Marko Poletanović rekao je danas da je prelazak u redove šampiona Srbije korak napred i da se nada da će ekipa izboriti Ligu šampiona, kao što je to uradio prošle godine Gent. Bivši đak Vojvodine biće među… »
Poletanović obukao crveno-beli dres: Zvezda veća od svih belgijskih klubova

Poletanović obukao crveno-beli dres: Zvezda veća od svih belgijskih klubova

Mozzart sport 25.06.2016
"Gent je igrao u Ligi šampiona, iste ambicije imam i sa Zvezdom. Treba ići korak po korak, ali ne sumnjam u uspeh ove ekipe. I Liga Evrope će biti pravo uživanje za navijače", rekao je mladi vezista. Fudbalski klub Crvena zvezda predstavljen je na… »
Zvezda predstavila Poletanovića: Ovo nije korak nazad, Zvezda je veća od svih klubova u Belgiji!

Zvezda predstavila Poletanovića: Ovo nije korak nazad, Zvezda je veća od svih klubova u Belgiji!

Sportski žurnal 25.06.2016
Na Marakani je i danas bilo dolazaka. U Medija centru predstavljen je novi vezista Marko Poletanović. - Marko Poletanović rođen je 20. jula 1993. godine. Igrao je za Vojvodinu, potom je otišao u belgijskog šampiona Gent. Odatle je pozajmljen Varegenu… »

Vesti dana »