Povezane vesti

Potvrđen kvalitet rada

Potvrđen kvalitet rada

Dnevnik 26.06.2016
Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je Francusku u subotu uveče, u „Kombank areni“ pred 12.000 gledalaca, rezultatom 94:88, posle produžetka. Izabranici selektora Aleksandra Đorđevića zabeležili su i drugu pobedu nad istim rivalom… »
Srbija bolja od Francuske u prijateljskom meču

Srbija bolja od Francuske u prijateljskom meču

Politika 26.06.2016
Košarkaška reprezentacija Srbije posle produžetaka pobedila je u subotu uveče Francusku 94:88 (13:14, 21:22, 23:22, 24:23, 13:7) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Kombank areni. Ekipa Aleksandra Đorđevića zabeležila je i drugi trijumf protiv… »
Osnovna snaga Srbije - timski duh i zajedništvo!

Osnovna snaga Srbije - timski duh i zajedništvo!

Mozzart sport 26.06.2016
"Igrači imaju saradnju, traže jedan drugoga. Niko ne želi da individualnim kvalitetom rešava utakmice, već tražimo igru kroz zajedništvo. Sa druge strane odbrana je "boja" ekipe", rekao je Aleksandar Ðorđević. Selektor košarkaške… »
Đorđević: Nova pobeda je najbolja stvar

Đorđević: Nova pobeda je najbolja stvar

Beta 26.06.2016
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Djordjević rekao je da je zadovoljan što je njegova ekipa ponovo pobedila Francusku, kao i da mu je čast što je na čelu tog tima. "Nikoga nije lako pobediti na ovom nivou dva puta u tri dana… »
Đorđević: Ponosan sam što sam na čelu ove ekipe!

Đorđević: Ponosan sam što sam na čelu ove ekipe!

Hot sport 26.06.2016
Svakako zadovoljniji večerašnjom pobedom u prijateljskom meču jeste košarkaška reprezentacija Srbije, mada su i Francuzi izrazili zadovoljstvo odličnom proverom. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević rekao je da je… »

Vesti dana »