Garijev mučitelj kažnjen sa 50.000 dinara
Za ubistvo psa 50 dana zatvora
Glas javnosti petak, 21. novembar 2008.
PARAĆIN - Opštinski sud u Paraćinu osudio Draška Milosavljevića za krivično delo mučenje i ubijanje životinje i izrekao mu kaznu od 50.000 dinara (570 evra) koja će biti zamenjena zatvorskom kaznom od 50 dana ako kaznu ne plati u roku. Milosavljević je u oktobru 2007. godine dovezao u gepeku... »
Garijev mučitelj kažnjen sa 50.000 dinara
Politika petak, 21. novembar 2008.
Ukoliko ne plati kaznu u roku od 15 dana Draško Milisavljević će morati da provede u zatvoru 50 dana
Paraćin – Opštinski sud u Paraćinu osudio je Draška Milisavljevića (48), iz Potočca kod Paraćina, novčanom kaznom od 50.000 dinara. Opštinsko javno tužilaštvo u Paraćinu podiglo je protiv njega optužni predlog za krivično delo... »
Kazna 50.000 dinara za mučenje i ubistvo psa
Blic petak, 21. novembar 2008.
Opštinski sud u Paraćinu proglasio je danas Draška Milosavljevića krivim za krivično delo mučenje i ubijanje životinja, i kaznio ga sa 50.000 dinara, saopštila je Organizacija za brigu o životinjama ORKA. Okrivljenom je izrečena kazna 50.000 dinara, koja će u slučaju neplaćanja biti zamenjena... »
Zbog bacanja psa kažnjen sa 50.000 dinara
Danas petak, 21. novembar 2008.
Paraćin - Opštinski sud u Paraćinu je kaznom od 50.000 dinara osudio Draška Milisavljevića, za krivično delo ubijanje i mučenje životinja. Draško će morati da odleži u zatvoru 50 dana ukoliko ne plati u roku od 15 dana navedenu kaznu. Predsednik organizacije za poštovanje i brigu o životinjama... »
Komentari na drugim sajtovima
Za ubistvo psa 50 dana zatvora
Glas javnosti2 komentar(a)
Oglasi
Vesti dana
©2009 Netmark


Komentari