Povezane vesti

Vučić: Za nove helikoptere 25 miliona evra

Vučić: Za nove helikoptere 25 miliona evra

SEEbiz 28.06.2016
BEOGRAD - Transportni helikopteri Mi-17 stigli su na beogradski aerodrom iz Rusije. Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan i srećan što je Srbija posle 36 godina uspela da kupi dva nova helikoptera, koja su, zajedno sa rezervnim… »
Vučić (ponovo) najavio nabavku MiG-ova 29 M2: „Ovoga puta je realno da o tome razmišljamo“

Vučić (ponovo) najavio nabavku MiG-ova 29 M2: „Ovoga puta je realno da o tome razmišljamo“

Tango Six 28.06.2016
Prilikom današnjeg obraćanja medijma povodom primopredaje dva nova helikoptera Mi-17, mandatar za sastav nove Vlade Srbije Aleksandar Vučić u delu svog uvoda pomenuo je i nabavku lovaca MiG-35 (M2). Po svemu sudeći Srbija ponovo razmišlja o dopuni… »
Vučić: Vlada ne pre 3. jula

Vučić: Vlada ne pre 3. jula

Večernje novosti 28.06.2016
Mandatar za sastav Vlade Aleksandar Vučić izjavio je da je, najavom da će nova Vlada biti formirana do 3. jula, mislio da može da uradi nešto brže nego što je to realno moguće. BEOGRAD - Mandatar za sastav Vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas… »
Vučić: Protesti pokazuju dobro lice Srbije

Vučić: Protesti pokazuju dobro lice Srbije

Blic 28.06.2016
"Odnosi Srbije i Amerike su dobri, stabilni, a nadam se da će biti još bolji u budućnosti, i na tome radimo. Ja sam apsolutno relaksiran što se svake vrste demokratskih protesta tiče i mislim da su oni dobro lice Srbije, koje je veoma važno da… »
Vučić:Nek protestuju, nek pište, samo nek su mirni

Vučić:Nek protestuju, nek pište, samo nek su mirni

Mondo 28.06.2016
Predsednik vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da protesti predstavljaju demokratsko lice Srbije, ali da se legitimitet stiče i stvari rešavaju - na izborima. Foto: Tanjug/ Rade Prelić Kad je reč o odnosima Srbije i SAD, Vučić je potvrdio da… »
Vučić: Odnosi Srbije i SAD dobri i stabilni

Vučić: Odnosi Srbije i SAD dobri i stabilni

RTV 28.06.2016
BEOGRAD - Mandatar za sastav Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da to što su službenici ambasade Sjedinjenih Američkih Država bili na protestu Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd" u Beogradu ne može da utiče na odnose SAD i Srbije, koji… »

Vesti dana »