Povezane vesti

U Kosovskom boju zaslužili smo slavu među narodima

U Kosovskom boju zaslužili smo slavu među narodima

Politika 28.06.2016
Predsednik Nikolić u Kruševcu polaže venac na Spomenik junacima sa Gazimestana. Kruševac – Predsednik Srbije Tomislav Nikolić položio je venac na Spomenik kosovskim junacima u centru Kruševca, odajući time poštu svim borcima za slobodu Srbije… »
Nikolić: Rusofil sam, ali nije vreme za sukobe oko EU

Nikolić: Rusofil sam, ali nije vreme za sukobe oko EU

Vesti online 28.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je za Sputnjik da Srbija treba, bez ikakve dileme, u potpunosti da nastavi svoju politiku prijateljstva sa svim državama i narodima i želje da postane članica EU. U danu kada predvodi najvišu državnu i… »
Nikolić: Neprihvatljivo je da jedna država može zaustaviti drugu pri ulasku u EU

Nikolić: Neprihvatljivo je da jedna država može zaustaviti drugu pri ulasku u EU

Pravda 28.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kazao je da je nemoguće da Hrvatska zaustavi Srbiju, koja je ispunila sve uslove na putu ka Evropskoj uniji. On je dodao da je “na svu sreću” Evropska unija sastavljena od država u kojima postoji razum. – Šta… »
Nikolić: Hrvatska nas ne može zaustaviti

Nikolić: Hrvatska nas ne može zaustaviti

N1 Info 28.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je u Kruševcu da je nemoguće i neprihvatljivo da Hrvatska može da zaustavi Srbiju da uđe u Evropsku uniju, kada je ispunila sve uslove. "Šta god mi učinili, uvek dođe neki potez kojim Hrvatska pokaže kako… »
Nikolić: Neprihvatljivo je da jedna država može zaustaviti drugu pri ulasku u EU

Nikolić: Neprihvatljivo je da jedna država može zaustaviti drugu pri ulasku u EU

Pravda 28.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kazao je da je nemoguće da Hrvatska zaustavi Srbiju, koja je ispunila sve uslove na putu ka Evropskoj uniji. On je dodao da je “na svu sreću” Evropska unija sastavljena od država u kojima postoji razum. – Šta… »
Nikolić: Nije vreme za sukobe oko EU, Srbija treba da nastavi svoj put!

Nikolić: Nije vreme za sukobe oko EU, Srbija treba da nastavi svoj put!

Telegraf 28.06.2016
Predsednik Srbije istakao da samo neodgovorni pojedinci mogu da se raduju krizi koja bi mogla da zahvati EU. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić poručio je danas da nije vreme za sukobe oko evropskog puta Srbije, rekavši da naša zemlja treba da nastavi… »
Nikolić: Rusofil sam, ali nije vreme za sukobe oko EU

Nikolić: Rusofil sam, ali nije vreme za sukobe oko EU

RTV 28.06.2016
KRUŠEVAC - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić poručio je danas da nije vreme za sukobe oko evropskog puta Srbije, rekavši da naša zemlja treba da nastavi put ka EU, kao i politiku prijateljstva sa svim državama i narodima. 96. "Srbija treba, bez… »
"Nemoguće da Hrvatska zaustavi Srbiju"

"Nemoguće da Hrvatska zaustavi Srbiju"

Mondo 28.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je da je nemoguće da Hrvatska zaustavi Srbiju, koja je ispunila sve uslove na putu ka Evropskoj uniji, jer je "na svu sreću" EU sastavljena od država u kojima postoji razum. Foto: Beta/Miloš Miškov "Šta god… »
Nikolić: Neprihvatljivo je da jedna država može da zaustavi drugu državu da uđe u EU

Nikolić: Neprihvatljivo je da jedna država može da zaustavi drugu državu da uđe u EU

Telegraf 28.06.2016
- Šta god mi učinili, a mnogo smo učinili, Hrvatska nekim potezom uvek pokaže kako je dočekala vreme kada će moći da utiče na sudbinu Srbije - kazao je Nikolić. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kazao je da je nemoguće da Hrvatska zaustavi… »

Vesti dana »