Povezane vesti

Vučić: Vlada će pomoći domaćim firmama

Vučić: Vlada će pomoći domaćim firmama

Večernje novosti 13.07.2016
U Aranđelovcu danas Otvorena nova moderna fabrika stiropora srpske porodične kompanije "Bekament" koja radi 24 godine. U postrojenje uloženo četiri miliona evra, država dala 500.000. KOMPANIJA "Bekament" otvorila je danas novu fabriku za proizvodnju… »
Vučić: Jesmo li deo sveta ili nismo?

Vučić: Jesmo li deo sveta ili nismo?

Politika 13.07.2016
Pravni osnov boravka dvojice pritvorenika u Srbiji mogao bi da se nađe u ustavnom pravu na azil, ali nije poznato da li je azil u ovom slučaju uopšte zatražen, kaže Slobodan Orlović. Transfer dvojice pritvorenika iz Gvantanama učinjen je na osnovu… »
Vučić: Migrantska kriza je problem, a ne izbor nove vlade

Vučić: Migrantska kriza je problem, a ne izbor nove vlade

Dnevnik 13.07.2016
Mandatar Aleksandar Vučić poručio je da će nova vlada biti formirana u skladu s Ustavom i. zakonima Srbije, a da će on 18. jula otići u Brisel na otvaranje poglavlja u pregovorima s EU. Kako je novinarima objasnio nakon otvaranja fabrike… »
Živković uputio poslaničko pitanje: Po kom osnovu Srbija prima zatvorenike iz Gvantanama

Živković uputio poslaničko pitanje: Po kom osnovu Srbija prima zatvorenike iz Gvantanama

Kurir 13.07.2016
BEOGRAD - Narodni poslanik i predsednik Nove stranke Zoran Živković upitao je premijera Srbije Aleksandra Vučića po kom osnovu Srbija prima pritvorenike iz zatvora Gvantanamo. Živković je premijera upitao po kom zakonu, članu Ustava RS ili… »
Vučić: Najbolji u regionu - među prvih četiri u Evropi!

Vučić: Najbolji u regionu - među prvih četiri u Evropi!

Pravda 13.07.2016
ARANĐELOVAC - Srbija će u prvih šest meseci imati najveću stopu rasta BDP u celom regionu i biće u prve četiri države u Evropi, poručio je danas predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. "Mi ćemo u narednih nekoliko dana imati zvanične… »
Vučić: Srbija će dobiti vladu kada bude mogla da je dobije

Vučić: Srbija će dobiti vladu kada bude mogla da je dobije

Nova ekonomija 13.07.2016
Predsednik Vlade u tehničkom mandatu Aleksandar Vučić rekao je da je Srbija na osnovu Ustava i bilateralnih odnosa sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD), primila dva bivša pritvorenika iz američkog vojnog zatvora Gvantanamo na Kubi. "Danas je… »
Vučić: Najbolji u regionu - među prvih četiri u Evropi!

Vučić: Najbolji u regionu - među prvih četiri u Evropi!

Pravda 13.07.2016
ARANĐELOVAC - Srbija će u prvih šest meseci imati najveću stopu rasta BDP u celom regionu i biće u prve četiri države u Evropi, poručio je danas predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. "Mi ćemo u narednih nekoliko dana imati zvanične… »
Vučić: Najbolji smo u regionu, bićemo prvi u Evropi

Vučić: Najbolji smo u regionu, bićemo prvi u Evropi

Vesti online 13.07.2016
Mandatar za sastav nove Vlade Aleksandar Vučić izjavio je u sredu da je Srbija po rastu BDP-a u prvoj polovini ove godine najbolja u regionu. - MMF je u decembru kazao da će Srbija imati najniži rast u regionu, ali uskoro će biti objavljeni podaci… »
Stopa rasta BDP: Prvi smo u regionu, među četiri u Evropi

Stopa rasta BDP: Prvi smo u regionu, među četiri u Evropi

Blic 13.07.2016
Srbija će u prvih šest meseci imati najveću stopu rasta BDP u celom regionu i biće u prve četiri države u Evropi, poručio je danas predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. - Mi ćemo u narednih nekoliko dana imati zvanične rezultate rasta svih… »
Vučiću, mi nismo Nemci, nećemo američki škart!

Vučiću, mi nismo Nemci, nećemo američki škart!

Vesti online 13.07.2016
Opsednutost budućeg srpskog premijera Aleksandra Vučića Nemačkom prevazilazi sve granice dobrog ukusa i sve češće se može podvesti pod "vređanje zdravog razuma". Ajde što je nedavno tvrdio da ćemo uskoro imati dva puta veći ekonomski rast od… »
"Zatvorenike smo primili na osnovu Ustava"

"Zatvorenike smo primili na osnovu Ustava"

RTV 13.07.2016
ARANĐELOVAC - Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija na osnovu Ustava, ali i bilaternih odnosa sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD), primila dva bivša pritvorenika iz američkog vojnog zatvora Gvantanamo na Kubi… »
Premijer o slučaju Gvantanamo: Jesmo li deo sveta ili nismo?

Premijer o slučaju Gvantanamo: Jesmo li deo sveta ili nismo?

Blic 13.07.2016
- Ne kažem ništa na to što je Britanija dobila premijera pre Srbije. Čestitam im. Vladu ćemo dobiti kada je dobijemo, sve s skladu sa Ustavom - rekao je danas premijer Aleksandar Vučić u Aranđelovcu. Što se tiče slučaja Gvantanamo, Vučić je… »
Vučić: Moj sin nije upisao fakultet, biće radnik i ja sam na to ponosan

Vučić: Moj sin nije upisao fakultet, biće radnik i ja sam na to ponosan

Blic 13.07.2016
Premijer Aleksandar Vučić poručio je danas da je za srpsku privredu veoma bitno dualno obrazovanje, jer se preduzetnički duh stiče već kod tinejdžera. Premijer je istakao da kod dece od 13, 14 godina treba razvijati preduzetnički duh. - Potreban… »
"Slučaj Gvantanamo": Jesmo li deo sveta ili nismo?

"Slučaj Gvantanamo": Jesmo li deo sveta ili nismo?

Mondo 13.07.2016
Predsednik vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija vodi odgovornu politiku i sarađuje sa svim zemljama u svetu, te da čini ono što je najbolje za državu, bez ikakvih posledica po građane. Foto: youtube/printscreen Govoreći o prebacivanju… »
Vučić: Jedini problem migrantska kriza, vlada na vreme

Vučić: Jedini problem migrantska kriza, vlada na vreme

Dnevnik 13.07.2016
Predsednik vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da će vlada biti formirana "kad bude mogla da bude formirana", u skladu sa ustavom i zakonom, ali da je za Srbiju. trenutno jedini problem migrantska kriza.Vučić je novinarima u Aranđelovcu rekao da… »

Vesti dana »