Povezane vesti

Upoznajte doktorku Jahović: Emina pokazala stariju sestru (foto)

Upoznajte doktorku Jahović: Emina pokazala stariju sestru (foto)

Svet & Skandal 21.07.2016
Emina Jahović je fanovima na Instagramu pokazala svoju rođenu sestru, doktorku Sabinu Jahović. “Ja i moja starija sestra, iako ona ne izgleda kao da je starija. Akademski građanin u porodici… Dozvolite mi da vas upoznam sa doktorkom Sabinom… »
Još jedna lepotica iz porodice Jahović: Eminin brat nam je dobro poznat, a sestra? (FOTO)

Još jedna lepotica iz porodice Jahović: Eminin brat nam je dobro poznat, a sestra? (FOTO)

Story 21.07.2016
Pevačica trenutno odmara sa svojom sestrom koja je završila Medicinski fakultet, a kada su fanovi videli ovu fotografiju pomislili su da su bliznakinje. Srpska i svetska javnost upoznala je Eminu Jahović i njenog brata Mirsada, ali malo ko zna da… »
(Foto) Svi znaju da je Emina Jahović lepotica, ali kad joj vidite sestru... Oduševićete se!

(Foto) Svi znaju da je Emina Jahović lepotica, ali kad joj vidite sestru... Oduševićete se!

Kurir 21.07.2016
Emina Jahović važi za nekoga ko je veoma privržen porodici, i da koristi svaku priliku da pokaže koliko joj njeni bližnji znače. Osim što se na njenom profilu na društvenoj mreži Instagram mogu videti fotografije sa suprugom Mustafom Sandalom i… »

Vesti dana »