Povezane vesti

Sikimić: Osećam da će se u Razgradu nešto lepo desiti

Sikimić: Osećam da će se u Razgradu nešto lepo desiti

Mozzart sport 23.07.2016
„Voleo bih da napravimo dobar rezultat i da ih ovde sačeka 50.000 ljudi“, poručio napadač crveno - belih. Jedan od najiskusnijih fudbalera Crvene zvezde Predrag Sikimić istakao je da žali što ekipa nije pobedila Napredak na premijeri Superlige… »
Predrag Sikimić grmi: Dođu da bi se valjali po Marakani!

Predrag Sikimić grmi: Dođu da bi se valjali po Marakani!

Hot sport 23.07.2016
Napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić veoma je ljut na fudbalere Napretka zbog stila igre koji koriste svi timovi Superlige kada dođu na naš najveći stadion. Napredak je bio na korak do senzacije. Vodio je sa 2:0 protiv Crvene zvezde na stadionu… »
Pravo u srce: "Delije" pesmom "Pukni zoro" ganule igrače /blic tv/

Pravo u srce: "Delije" pesmom "Pukni zoro" ganule igrače /blic tv/

Sportal blic 23.07.2016
Kada ekipa ne pobedi na startu sezone, navijači su obično nezadovoljni. Naročito kada šampion u odbranu trona krene rezultatski ne baš sjajno i to pred sopstvenom publikom. Međutim, potpuno drugačija atmosfera vladala je na našem najvećem… »
Plavšić o izmeni: Nisam zamerio Božoviću

Plavšić o izmeni: Nisam zamerio Božoviću

Mondo 23.07.2016
"Mnogo mi znači gol, jer nisam igrao, čekao sam šansu i kad sam je dobio iskoristio sam je na pravi način", poručio je nakon meča sa Napretkom miljenik navijača Crvene zvezde Srđan Plavšić. Crvena zvezda je sezonu počela utakmicama protiv… »
Ispraćaj: Koreografija Delija i pesma Gvozdenog puka iz drugog ugla (video)

Ispraćaj: Koreografija Delija i pesma Gvozdenog puka iz drugog ugla (video)

Hot sport 23.07.2016
Crvena zvezda je po ne tako rektkoj navici "prosula" bodove u u prvom kolu prvenstva, ali je loš rezultat protiv Napretka brzo arhiviran zbog duela sa Ludogorecom, a u senku ga je bacio i sjajan ispraćaj Delija ekipe u Bugarsu. Navijači Crvene zvezde… »
Mouče oduševljen "delijama": Veliki fanatici! Podsećaju me na navijače Boke Juniors

Mouče oduševljen "delijama": Veliki fanatici! Podsećaju me na navijače Boke Juniors

Sportal blic 23.07.2016
Zvezdino letošnje pojačanje Pablo Mouče žali što na početku sezone branilac titule nije savladao Napredak (2:2), ali i ne skriva da je oduševljen "delijama". Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija "Delije" na meču Zvezda - Napredak "Bila je… »
Sikimić: Užasava me ono valjanje na kraju, a Ludogorec... da se ne lažemo, sve se vrti oko para

Sikimić: Užasava me ono valjanje na kraju, a Ludogorec... da se ne lažemo, sve se vrti oko para

Sportal blic 23.07.2016
Napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić bez dlake na jeziku govorio je o ponašanju igrača Napretka koji su u prvom kolu Superlige Srbije odneli bod sa našeg najvećeg stadiona (2:2) pred nastup crveno-belih protiv Ludogoreca u 3. kolu kvalifikacija za… »
Božović obrazložio zašto je zamenio Plavšića posle evrogola

Božović obrazložio zašto je zamenio Plavšića posle evrogola

Sportal blic 22.07.2016
Trener Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je da je zadovoljan uprkos tome što su njegovi fudbaleri igrali nerešeno sa Napretkom, s obzirom na to da su imali dva gola zaostatka. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Utakmica je bila dobra, sa mnogo… »
Plavšić: Gol mi je značio zbog podrške navijača, ne zameram Grofu na izmeni

Plavšić: Gol mi je značio zbog podrške navijača, ne zameram Grofu na izmeni

Sportal blic 22.07.2016
Fudbaler Crvene zvezde Srđan Plavšić srećan je zbog gola Napretku, posle kog je njegova tipa izborila 2:2 u prvom kolu Superlige. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Prva utakmica je uvek najteža, tim koji dođe iz nižeg ranga uvek gleda da pruži… »
Bez novog preokreta: Zvezda izbegla poraz, odbrana plaši pred Ludogorec!

Bez novog preokreta: Zvezda izbegla poraz, odbrana plaši pred Ludogorec!

Sportal blic 22.07.2016
Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su hod po nervima svojih navijača! Posle dva evropska preokreta protiv Valete (2:1), pokušali su da nadoknade i 0:2 protiv Napretka u 1. kolu Superlige, ali nisu uspeli, došlo je do podele plena (2:2) na stadionu… »
Božović posle Napretka: Bog nas je nagradio bodom

Božović posle Napretka: Bog nas je nagradio bodom

Sportal blic 22.07.2016
Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović žalio je zbog propuštenih šansi protiv Napretka u 1. kolu Superlige (2:2) na stadionu "Rajko Mitić". Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija "Mi smo imali u prvom poluvremenu dve šanse, da smo tada… »
"Delije" uz "Pukni zoro" ispratile Zvezdu u Razgrad /video/

"Delije" uz "Pukni zoro" ispratile Zvezdu u Razgrad /video/

Sportal blic 22.07.2016
Navijači Crvene zvezde ispratili su fudbalere na prvi meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona uz pesmu "Pukni zoro". Zobacz na Youtube Nakon remija sa Napretkom iz Kruševca (2:2) u 1. kolu Superlige, "delije" su sa severne tribine otpevale timu… »
Ristić: Svestan sam grešaka, navikavam se na novu poziciju

Ristić: Svestan sam grešaka, navikavam se na novu poziciju

Sportal blic 22.07.2016
Fudbaler Crvene zvezde Mihailo Ristić žalio je zbog kiksa posle kog je Napredak poveo sa 2:0. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Crveno-beli su u 1. kolu Superlige remizirali na "Rajko Mitić" protiv Kruševljana sa 2:2, a pri drugom pogotku gostiju… »
Novi hladan tuš: Zvezda primila gol, Gobeljić nije hteo da ga slavi /video/

Novi hladan tuš: Zvezda primila gol, Gobeljić nije hteo da ga slavi /video/

Sportal blic 22.07.2016
Fudbaleri Napretka poveli su protiv Crvene zvezde sa 1:0 u prvom kolu Superlige, a strelac Marko Gobeljić hladnokrvno je matirao Damira Kahrimana. Zobacz na Youtube Igrač Kruševljana nije želeo da slavi pogodak, za razliku od oduševljenih saigrača… »
Projektil: Plavšić sa 25 metara pocepao mrežu, a onda je zamenjen! /video/

Projektil: Plavšić sa 25 metara pocepao mrežu, a onda je zamenjen! /video/

Sportal blic 22.07.2016
Srđan Plavšić doneo je evrogolom Crvenoj zvezdi 1:2 u duelu sa Napretkom, a onda ga je Miodrag Božović zamenio. Zobacz na Youtube Fudbaleri šampiona Srbije gubili su od povratnika u elitu sa 2:0, Plavšić je u 60. minutu projektilom oduševio 3.000… »

Vesti dana »