Povezane vesti

Vučić: Ako ne uspem da formiram vladu, predložiću nekog drugog

Vučić: Ako ne uspem da formiram vladu, predložiću nekog drugog

RTV 23.07.2016
PANČEVO - Mandatar za sastav vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nastojati da vlada bude formirana u prvoj polovini avgusta, a ako ne bude uspeo - vladu će, kako je rekao, formirati neko drugi, kojeg će on predložiti. On kaže da mu "ne… »
Vučić: Ne želim da formiram vladu protiv koje bih sam bio

Vučić: Ne želim da formiram vladu protiv koje bih sam bio

Gde investirati 23.07.2016
Mandatar za sastav vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da će vladu sastaviti u kratkom roku, a ako ne bude uspeo – vladu će, kako je rekao, formirati neko drugi, kojeg će on predložiti. Vučić je rekao da to što vlade još nema nije hir… »
Vučić: Snežana, pogledaj se u ogledalo

Vučić: Snežana, pogledaj se u ogledalo

Mondo 23.07.2016
Premijer Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je, povodom kritika izložbe "Necenzurisane laži", da se pokazalo da je istina ubitačnija od bilo čega drugog. "Ovo što smo mi uradili to su radili i Đinđić i Đilas i Jovanović i Obama... Histerija koja… »
VUČIĆ: Ako ne uspem, Vladu će formirati neko drugi

VUČIĆ: Ako ne uspem, Vladu će formirati neko drugi

Danas 23.07.2016
Mandatar za sastav nove Vlade Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će pokušati da formira Vladu u kratkom vremenskom roku, iako ne misli da je to realno da bude do 5. avgusta, ali nije isključio mogućnost da je formira i neko drugi koga bi on… »
Vučić: Ako ne uspem, Vladu će formirati neko drugi

Vučić: Ako ne uspem, Vladu će formirati neko drugi

Kurir 23.07.2016
BEOGRAD - Ne mogu da formiram vladu koju sam ne bih mogao da podržim. Ako uspem da je formiram, formiraću je, ako ne uspem, formiraće je neko drugi koga ću ja predložiti, rekao je mandatar Aleksandar Vučić. "Biće formirana u kratkom roku, i… »

Vesti dana »