Povezane vesti

Vulin: Pritisci postoje, Srbija neće ispunjavati tuđe diktate

Vulin: Pritisci postoje, Srbija neće ispunjavati tuđe diktate

RTS 25.07.2016
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin rekao je za RTS da postoje pritisci u vezi sa formiranjem nove vlade i da velike sile imaju uvek svoje zahteve i žele da ih manje države ispune. Aleksandar Vulin je… »
Vulin: Velike sile vrše veliki pritisak na Vučića, ali on sluša narod

Vulin: Velike sile vrše veliki pritisak na Vučića, ali on sluša narod

Nova ekonomija 25.07.2016
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da postoje pritisci u vezi sa formiranjem nove Vlade i da velike sile uvek imaju zahteve, ali da Srbija neće ispunjavati tuđe diktate. Kaže da je siguran… »
Vulin: Veliki pritisci na Vučića, siguran sam da će izdržati

Vulin: Veliki pritisci na Vučića, siguran sam da će izdržati

Politika 25.07.2016
Bilo nepravilnosti u Juri i Geoksu. Lider Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da postoje pritisci na mandatara Aleksandra Vučića u pogledu formiranja vlade i da je siguran da će mandatar izdržati pritiske i da će voditi Vladu… »
Smanjuje se broj ilegalnih ulazaka u Srbiju

Smanjuje se broj ilegalnih ulazaka u Srbiju

Novi magazin 25.07.2016
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin izjavio je danas da u Srbiji ima oko 3.000 migranata, a da broj ilegalnih prelazaka sa teritorije Bugarske i Makedonije opada. Vulin je rekao da je broj ulazaka u Srbiju iz… »
Vulin: Veliki pritisci na Vučića, siguran sam da će izdržžati

Vulin: Veliki pritisci na Vučića, siguran sam da će izdržžati

Pravda 25.07.2016
Lider Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da postoje pritisci na mandatara Aleksandra Vučića u pogledu formiranja vlade i da je siguran da će mandatar izdržati pritiske i da će voditi Vladu Srbije, kao što su i građani tražili na… »

Vesti dana »