Povezane vesti

Vučić oči u oči s „Necenzurisanim lažima”

Vučić oči u oči s „Necenzurisanim lažima”

Politika 25.07.2016
Posle obilaska izložbe u Galeriji „Progres”, mandatar je rekao da nije video nijedan ozbiljan kritički argument i poručio da se u Srbiji mora graditi kritička javnost. Za predsednicu Skupštine Maju Gojković, postavka „Necenzurisane laži” je… »
'Necenzurisane laži' drugi deo: Vučić na izložbi o sebi

'Necenzurisane laži' drugi deo: Vučić na izložbi o sebi

Slobodna Evropa 25.07.2016
Glavni lik oko koga se vrti izložba „Necenzurisane laži“ pojavio se među izloženim medijskim sadržajem koji bi prema zamisli priređivača trebalo da dokaže da nema cenzure u Srbiji. Mandatar za sastav nove Vlade Srbije i lider Srpske napredne… »
Mirković najavljuje kandidaturu za predsednika

Mirković najavljuje kandidaturu za predsednika

RTV 25.07.2016
BEOGRAD - Bivši poslanik i nekadašnji član Srpske napredne stranke (SNS) Saša Mirković najavljuje kandidaturu za predsednika Srbije i poziva premijera Aleksandra Vučića da "stane na crtu" sa njim i sa svim ostalim kandidatima za koje će Srbija… »
Vučić: Izložba Necenzurisane laži oslikava demokratski duh srpskog društva

Vučić: Izložba Necenzurisane laži oslikava demokratski duh srpskog društva

Nova ekonomija 25.07.2016
Predsednik vlade Srbije u tehničkom mandatu Aleksandar Vučić ocenio je da izložba "Necenzurisane laži", koju je organizovala Srpska napredna stranka, "odslikava demokratski duh srpskog društva". "Ovo pokazuje koliko su besmislene njihove optužbe o… »
Vučić: Izložba odslikava demokratski duh srpskog društva

Vučić: Izložba odslikava demokratski duh srpskog društva

SEEbiz 25.07.2016
BEOGRAD - Predsednik vlade Srbije u tehničkom mandatu Aleksandar Vučić ocenio je danas da izložba "Necenzurisane laži", koju je organizovala Srpska napredna stranka, "odslikava demokratski duh srpskog društva". "Ovo pokazuje koliko su besmislene… »
Vučić: Nova vlada do sredine avgusta

Vučić: Nova vlada do sredine avgusta

Dnevnik 25.07.2016
Lider SNS-a i predsednik Vlade Aleksandar Vučić obišao je u beogradskog galeriji. „Progres” izložbu „Necenzurisane laži”, koju je pripremila pres-služba naprednjaka s idejom da javnosti predoči negativne medijske sadržaje o aktuelnoj… »
Izložba "Necenzurisane laži" Vučić: Nije mi bilo prijatno da čitam uvredljive tekstove o mojoj porodici; Ne zanima me…

Izložba "Necenzurisane laži" Vučić: Nije mi bilo prijatno da čitam uvredljive tekstove o mojoj porodici; Ne zanima me…

Večernje novosti 25.07.2016
Izložba pokazuje koliko su besmislene priče o cenzuri, ocenio je mandatar za sastav nove Vlade Srbije Aleksandar Vučić, koji je danas, u Galeriji Progres u Beogradu, posetio izložbu "Necenzurisane laži" Izložba pokazuje koliko su besmislene priče… »
Vučić: Ne interesuje me predsednička funkcija

Vučić: Ne interesuje me predsednička funkcija

RTV 25.07.2016
BEOGRAD - Predsednik vlade Srbije u tehničkom mandatu Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi pobedio u prvom krugu izbora za predsednika Srbije ali da ga ta funkcija ne interesuje. "Danas smo dobili istraživanje, pobedio bih u prvom krugu… »
Vučić: Nije smak sveta ako ja ne formiram Vladu

Vučić: Nije smak sveta ako ja ne formiram Vladu

RTS 25.07.2016
Na predsedničkim izborima, pokazuju istraživanja, pobedio bih već u prvom krugu, ali me to ne interesuje, rekao je Aleksandar Vučić. Mandatar je primetio da Srbiju niko ne može da vrati nazad, bez obzira na to da li će on formirati Vladu. Optužbe… »
Vučić: Ne interesuju me predsednički izbori iako bih pobedio

Vučić: Ne interesuju me predsednički izbori iako bih pobedio

N1 Info 25.07.2016
Predsednik vlade Srbije u tehničkom mandatu Aleksandar Vučić ocenio je da izložba "Necenzurisane laži", koju je organizovala Srpska napredna stranka, "odslikava demokratski duh srpskog društva". "Ovo pokazuje koliko su besmislene njihove optužbe o… »
Evo šta se desi kad se suprotstavite Miškoviću: Vučić završio priču o cenzuri u Srbiji

Evo šta se desi kad se suprotstavite Miškoviću: Vučić završio priču o cenzuri u Srbiji

Pravda 25.07.2016
Lider SNS i predsednik tehničke vlade Aleksandar Vučić obišao je danas izložbu "Necenzurisane laži", koju je pripremila pres služba SNS sa idejom da javnosti predoči negativne medijske sadržaje o aktuelnoj vlasti, objavljene u prethodne dve… »
Obišao "Necenzurisane laži": Vučić: Evo šta treba da prođete ako se suprotstavite Miškoviću

Obišao "Necenzurisane laži": Vučić: Evo šta treba da prođete ako se suprotstavite Miškoviću

Blic 25.07.2016
Lider SNS i predsednik tehničke vlade Aleksandar Vučić obišao je danas izložbu "Necenzurisane laži", koju je pripremila pres služba SNS sa idejom da javnosti predoči negativne medijske sadržaje o aktuelnoj vlasti, objavljene u prethodne dve… »
"Ovo je super - sad znate šta sam morao da prođem zbog Miškovića"

"Ovo je super - sad znate šta sam morao da prođem zbog Miškovića"

Vesti online 25.07.2016
Lider SNS i predsednik tehničke vlade Aleksandar Vučić obišao je u ponedeljak izložbu "Necenzurisane laži", koju je pripremila pres služba SNS sa idejom da javnosti predoči negativne medijske sadržaje o aktuelnoj vlasti, objavljene u prethodne… »
Vučić posetio izložbu Necenzurisane laži

Vučić posetio izložbu Necenzurisane laži

Kurir 25.07.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić posetio je večeras galeriju Progres u Beogradu i pogledao izložbu "Necenzurisane laži" . Na izložbu "Necenzurisane laži"su prikazani pojedini negativni medijski sadržaji objavljeni u prethodne dve godine… »
SNS: Gde je ta cenzura?

SNS: Gde je ta cenzura?

Večernje novosti 25.07.2016
U Srbiji svako može da piše i govori šta mu padne na pamet, bez obzira koliko su velike laži i uvrede u pitanju. Gde je tu onda cenzura? - kaže predsednica Službe za informisanje SNS-a Vladanka Malović. Povodom izložbe „Necenzurisane laži“ i… »
Portparolka SNS: Mene nazivaju Gebelsom, a za Vučića kažu da nije Vučić, nego da je Vučić Hitler.

Portparolka SNS: Mene nazivaju Gebelsom, a za Vučića kažu da nije Vučić, nego da je Vučić Hitler.

Blic 25.07.2016
Predsednica Službe za informisanje i članica Predsedništva Srpske napredne stranke Vladanka Malović ukazala je danas da se sedam dana nakon otvaranja izložbe "Necenzurisane laži" ponovo napadaju SNS i Aleksandar Vučić. - Kao što smo na otvaranju… »

Vesti dana »