Povezane vesti

Polio benzinom i zapalio pacijenta na dijalizi, troje mrtvih (uznemirujući video)

Polio benzinom i zapalio pacijenta na dijalizi, troje mrtvih (uznemirujući video)

Blic 27.07.2016
Cenaj Lefter (57) izazvao je požar na odeljenju za dijalizu u američkoj bolnici u Tirani polivši benzinom i zapalivši pacijenta, prilikom koga su stradale tri osobe, među kojima i sam Lefter. Pored Leftera, u požaru su stradale dve pacijentkinje… »
Polio benzinom i zapalio pacijenta na dijalizi (uznemirujući video)

Polio benzinom i zapalio pacijenta na dijalizi (uznemirujući video)

Večernje novosti 27.07.2016
Jedan muškarac polio je benzinom i zapalio pacijenta na Odeljenju dijalize američke bolnice u Tirani. Tri osobe su stradale, a među njima i izazivač požara. Jedan muškarac polio je benzinom i zapalio pacijenta na Odeljenju dijalize američke bolnice… »
(Uznemirujući video) horor u Tirani: Albanac zapalio pacijente, izgorelo troje ljudi!

(Uznemirujući video) horor u Tirani: Albanac zapalio pacijente, izgorelo troje ljudi!

Kurir 27.07.2016
TIRANA - Cenaj Lefter (57) upao je na odeljenje za dijalizu jedne bolnice u Tirani gde je izazvao požar u pokušaju da ubije jednog muškarca, ali su u požaru poginule dve pacijentkinje i sam Cenaj. Muškarac koji je bio Cenajeva meta D. Saraci (38)… »
VIDEO: Pokušao da spali pacijenta na dijalizi, stradale druge dve pacijentkinje

VIDEO: Pokušao da spali pacijenta na dijalizi, stradale druge dve pacijentkinje

Radio 021 27.07.2016
Cenaj Lefter (57) upao je na odeljenje za dijalizu jedne bolnice u Tirani i izazvao požar u pokušaju da ubije jednog muškarca. U požaru su poginule dve pacijentkinje i sam Cenaj. Muškarac koji je bio Cenajeva meta, poznato samo kao D. Saraci (38)… »

Vesti dana »