Povezane vesti

Tramp: Ništa nemam sa Rusijom, rekao sam samo da je Putin kvalitetniji lider od Obame, ali ko to ne zna?

Tramp: Ništa nemam sa Rusijom, rekao sam samo da je Putin kvalitetniji lider od Obame, ali ko to ne zna?

Pravda 27.07.2016
Kandidat za Belu kuću Donald Tramp izjavio je danas da "ništa nema s Rusijom" i da nikada nije upoznao Vladimira Putina pošto su demokrate optužile Moskvu da je pokušala da pomogne kandidatu republikanaca da pobedi na predsedničkim izborima u SAD u… »
Tramp: Ništa nemam s Rusijom, ne znam ko je Putin

Tramp: Ništa nemam s Rusijom, ne znam ko je Putin

RTS 27.07.2016
Rekao je jednu lepu stvar o meni, ali nisam ga nikad upoznao, rekao je Donald Tramp o predsedniku Rusije Vladimiru Putinu, pošto su demokrate optužile Moskvu da je pokušala da pomogne kandidatu republikanaca da pobedi na predsedničkim izborima u SAD u… »
Obama: Trump ne zna osnovne stvari o svijetu

Obama: Trump ne zna osnovne stvari o svijetu

Al Jazeera 27.07.2016
Američki predsjednik kaže da kandidat republikanaca ne zna gdje se nalaze pojedine zemlje i koja je razlika između sunita i šiita. Američki predsjednik Barack Obama izjavio je da strahuje od mogućnosti da Donald Trump postane predsjednik, pošto mu… »
Kad Obama to kaže: Tramp nema pojma o životu!

Kad Obama to kaže: Tramp nema pojma o životu!

Pravda 27.07.2016
Američki predsednik Barak Obama izjavio je danas da strahuje od mogućnosti da Donald Tramp postane predsednik pošto mu "nedostaju osnovna znanja o svetu" i nije pokazao interesovanje da nauči više. - Ono što zastrašuje je da predsednik ne zna ono… »

Vesti dana »