Povezane vesti

Ekskluzivno mira Marković za Kurir: SPS je izdao Slobodana!

Ekskluzivno mira Marković za Kurir: SPS je izdao Slobodana!

Kurir 17.08.2016
Miloševićeva udovica kaže da joj neće SPS određivati gde će on počivati. Mirjana Marković, udovica predsednika Srbije i SR Jugoslavije Slobodana Miloševića, rekla je u ekskluzivnom razgovoru za Kurir da je premeštanje Miloševićevog groba u… »
Mira Marković: SPS izdao, Slobodan ima spomenik

Mira Marković: SPS izdao, Slobodan ima spomenik

Mondo 17.08.2016
Mirjana Marković, udovica bivšeg predsednika Jugoslavije i Srbije, Slobodana Miloševića, povodom inicijativa da se grob Miloševića premesti u Aleju velikana, poručila je iz Moskve da je to pitanje za porodicu. Varnice i na sednici vlade. Foto… »
Mira Marković: Moj muž već ima spomenik

Mira Marković: Moj muž već ima spomenik

Radio 021 17.08.2016
Udovica bivšeg predsednika Jugoslavije i Srbije Slobodana Miloševića, Mira Marković, u intervjuu listu Kurir, povodom inicijativa da se grob Miloševića premesti u Aleju velikana, poručila je iz Moskve da je to pitanje za porodicu, a ne za… »
Mira Marković: Moj muž ima spomenik

Mira Marković: Moj muž ima spomenik

RTV 17.08.2016
BEOGRAD - Mira Marković, udovica bivšeg predsednika Jugoslavije i Srbije Slobodana Miloševića u intervjuu listu Kurir, povodom inicijativa da se grob Miloševića premesti u Aleju velikana, poručila je iz Moskve da je to pitanje za porodicu, a ne za… »
Mira Marković: Moj muž već ima spomenik, gde je tad bio SPS?

Mira Marković: Moj muž već ima spomenik, gde je tad bio SPS?

N1 Info 17.08.2016
Mirjana Marković, udovica bivšeg predsednika Jugoslacije i Srbije Slobodana Miloševića u intervjuu listu Kurir, povodom inicijativa da se grob Miloševića premesti u Aleju velikana, poručila je iz Moskve da je to pitanje za porodicu, a ne za… »

Vesti dana »