Povezane vesti

FOTO: Više od 20.000 ljudi dočekalo olimpijce

FOTO: Više od 20.000 ljudi dočekalo olimpijce

Radio 021 23.08.2016
Više od 20.000 ljudi dočekalo je danas u Beogradu osvajače medalje za Srbiju na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. Prisutni na platou ispred Skupštine Srbije su uzvikivali "Srbija", dok su najveće ovacije dobili vaterpolisti, kojima je publika… »
Šta je zasmetalo Saviću?

Šta je zasmetalo Saviću?

Vesti online 23.08.2016
Vege, konjec, kraj, final... Dejan Savić, zlatni selektor vaterpolista Srbije, koji je u poslednje tri godine osvojio sve trofeje u tom sportu, čestitao je svim srpskim sportistima na velikom uspehu na Olimpijskim igrama u Riju. Ipak, zasmetalo mu je… »
Savić: Mala smo zemlja, ali imali smo tri velika finala u kolektivnim sportovima

Savić: Mala smo zemlja, ali imali smo tri velika finala u kolektivnim sportovima

Politika 23.08.2016
Živko Gocić: Sve se videlo u bazenu, svaka reč je suvišna. – Dušan Mandić: Ispunili smo sve naše snove i skinulibreme olimpijskih igara sa leđa. Vaterpolisti su zajedno sa ostatkom olimpijskog tima Srbije dočekani ovacijama i pesmom „Osvojili… »
FOTO: Olimpijci stigli u Beograd, dočekani vodenim topovima

FOTO: Olimpijci stigli u Beograd, dočekani vodenim topovima

Radio 021 23.08.2016
Selektor vaterpolo reprezentacije Dejan Savić rekao je danas da je tim Srbije na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru pokazao veliku snagu plasmanom u tri finala u ekipnim sportovima. "Zlatna medalja je sve delo ovih momaka, velika zahvalnost ide njima… »
Savić o slučaju Prlainović: Zemlja smo sporta, a ne žute štampe i abrova!

Savić o slučaju Prlainović: Zemlja smo sporta, a ne žute štampe i abrova!

Mozzart sport 23.08.2016
Savić je istakao da mu je zasmetalo što je jedna rečenica izvučena iz konteksta. Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić rekao je da je u Riju ostvaren veliki uspeh sa tri kolektivna finala, više od Amerikanaca, što je dokaz da smo… »
Savić: Nervira me što je jedna rečenica bitnija od zlata! Mi smo zemlja sporta, a ne abrova!

Savić: Nervira me što je jedna rečenica bitnija od zlata! Mi smo zemlja sporta, a ne abrova!

Hot sport 23.08.2016
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić malo priča, ali uvek puno kaže. Na dočeku srpskih olimpijaca iz Rio de Žaneira svi su bili podjednako srećni ostvarenim uspesima, ali je najveći pripao zlatnim vaterpolistima. Kapiten Živko… »
Gocić i Nikić se opraštaju? Deki Savić: ''Ko to kaže?''

Gocić i Nikić se opraštaju? Deki Savić: ''Ko to kaže?''

Sportske.net 23.08.2016
U svom stilu, selektor vaterpolista počeo konferenciju za novinare. Gocić i Nikić se opraštaju od reprezentacije, bilo je pitanje voditelja Dejana Pantelića. ''Ko to kaže?'', uzvratio je Dejan Savić, a onda prokomentarisao najnoviji uspeh našeg… »
Dejan Savić: Jedna rečenica važnija od zlata!?

Dejan Savić: Jedna rečenica važnija od zlata!?

Mondo 23.08.2016
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije, osvajač olimpijskog zlata, Dejan Savić iznerviran što je rečenica Andrije Prlainovića odjeknula više od zlatne medalje u Rio de Žaneiru! Foto: Guliver/Getty images/Adam Pretty Srpski vaterpolisti su vladari… »

Vesti dana »