Povezane vesti

Postupak protiv Dragana Čapelje zbog udaranja fudbalerke

Postupak protiv Dragana Čapelje zbog udaranja fudbalerke

Radio 021 24.08.2016
Protiv bivšeg funkcionera ženskog fudbalskog kluba Vojvodina Dragana Čapelje pokrenut je disciplinski postupak u Fudbalskom savezu Srbije, zbog toga što je udario šamar 18-godišnjoj igračici ŽFK Crvena zvezda Neveni Miladinović. Nakon utakmice… »
Fare Network: Oštro osuđujemo fizički napad Dragana Čapelja na Nevenu Miladinović

Fare Network: Oštro osuđujemo fizički napad Dragana Čapelja na Nevenu Miladinović

Hot sport 24.08.2016
Oglasio se i Fare Network, institucionalni partner FIFA, UEFA i Veća Evrope u suočavanju sa diskriminacijom u fudbalu. Internacionalna mreža za antidiskriminaciju i inkluziju u fudbalu Fare Network ogorčeno je reagovala na medijske informacije o… »
Funkcioner koji je ošamario fudbalerku: Bio sam iznerviran, incident se desio tokom utakmice

Funkcioner koji je ošamario fudbalerku: Bio sam iznerviran, incident se desio tokom utakmice

Večernje novosti 24.08.2016
Bilo je provokacija nekoliko devojaka i upozoravao sam ih da prestanu. Bio sam iznerviran, udario sam i zbog toga ću da snosim posledice, kaže Dragan Čapelja. Šokantna vest stigla je iz Novog Sada, gde je funkcioner ŽFK VojvodinaDragan Čapelja… »
Vojvodina se "ogradila": Čapelja nije član kluba

Vojvodina se "ogradila": Čapelja nije član kluba

Mondo 24.08.2016
Upravni odbor Novosađana demantovao da je učesnik incidenta na meču ŽFK Vojvodina - ŽFK Crvena zvezda Dragan Čapelja član Fudbalskog kluba Vojvodina. Foto: Milutin Vujičić/MONDO Fudbalska javnost grožena je incidentom koji se dogodio na… »

Vesti dana »