Povezane vesti

Srbiji nedostaje 15.000 ovih radnika

Srbiji nedostaje 15.000 ovih radnika

Press 29.08.2016
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić izjavila je da u ovom trenutku u Srbiji u IT sektoru nedostaje 15.000 stručnjaka. foto: b92.net Kako je istakla, toliko stručnjaka bi moglo da bude odmah zaposleno. "Duboko verujem da IT… »
Ana Brnabić: U IT sektoru fali 15.000 stručnjaka

Ana Brnabić: U IT sektoru fali 15.000 stručnjaka

Gde investirati 29.08.2016
U Srbiji trenutno u IT sektoru nedostaje 15.000 stručnjaka, a toliko bi stručnjaka moglo da bude odmah zaposleno, izjavila je ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić. “Duboko verujem da IT sektor može da bude okosnica razvoja… »
Brnabić: Srbiji fali 15.000 IT stručnjaka

Brnabić: Srbiji fali 15.000 IT stručnjaka

Nova ekonomija 29.08.2016
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić izjavila je da u ovom trenutku u Srbiji u IT sektoru nedostaje 15.000 stručnjaka. Kako je istakla, toliko stručnjaka bi moglo da bude odmah zaposleno. "Duboko verujem da IT sektor može da… »
Ana Brnabić pod reflektorom: U Vladi sam zbog stručnosti, a ne zato što sam branila Vučićevog kuma

Ana Brnabić pod reflektorom: U Vladi sam zbog stručnosti, a ne zato što sam branila Vučićevog kuma

Pravda 29.08.2016
BEOGRAD - Komentari da mi je mesto u Vladi Srbije ponuđeno zbog istupa u aferi "prisluškivanje" su maliciozni, kaže ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić. Intervju Ane Brnabić za "Blic" prenosimo u celosti. Ona navodi da treba… »
Ministarka pod reflektorom: Ana Brnabić: U Vladi sam zbog stručnosti, a ne zato što sam branila Vučićevog kuma

Ministarka pod reflektorom: Ana Brnabić: U Vladi sam zbog stručnosti, a ne zato što sam branila Vučićevog kuma

Blic 28.08.2016
Komentari da mi je mesto u Vladi Srbije ponuđeno zbog istupa u aferi "prisluškivanje" su maliciozni, kaže u intervjuu za "Blic" ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić. Ona navodi da treba biti oprezan s takvim ocenama. - Bićemo u… »

Vesti dana »