Povezane vesti

Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!

Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!

Pravda 30.08.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić biće jedan od govornika na godišnjoj konferenciji Klinton fondacije od 19. do 21. septembra, piše "Blic". Tema skupa, koji se održava samo nekoliko dana pre prve debate na kojoj će Hilari Klinton odmeriti… »
Ugljanin: Ja sam za Bošnjake, što Vučić za Srbe!

Ugljanin: Ja sam za Bošnjake, što Vučić za Srbe!

Mondo 30.08.2016
Lider SDA Sandžaka Sulejman Ugljanin izjavio je danas da u Srbiji postoji neprijateljski odnos prema Bošnjacima i najavljuje razgovor sa premijerom Aleksandrom Vučićem. Foto: MONDO, Lana Stošić Zbog "neprijatljskog odnosa" Bošnjačko nacionalno… »
Ugljanin: Izlivi mrženje Zvezdinih navijača

Ugljanin: Izlivi mrženje Zvezdinih navijača

Novi magazin 30.08.2016
Lider SDA Sandžaka Sulejman Ugljanin ocenio je danas incidente na utakmici između Novog Pazara i Crvene Zvezde kao novi talas izliva "šovinističke, rasne i nacionalne mržnje srpskih ekstremista prema Bošnjacima u svojstvu takozvanih Zvezdinih… »
Ugljanin: Da klubovi čiji navijači vređaju Bošnjake ne nastupaju u Sandžaku

Ugljanin: Da klubovi čiji navijači vređaju Bošnjake ne nastupaju u Sandžaku

Blic 29.08.2016
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Sandžaka Sulejman Ugljanin najavio je večeras da će ta stanka tražiti da se utakmice sa FK Crvenom zvezdom i drugim klubovima čiji se navijači šovinistički odnose prema Bošnjacima održavaju izvan… »

Vesti dana »