Povezane vesti

Dodik odgovara Tužilaštvu: Neka hapse referendum

Dodik odgovara Tužilaštvu: Neka hapse referendum

RTS 25.09.2016
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je povodom spekulacija medija da bi mogao da bude uhapšen zbog održavanja referenduma uprkos odluci Ustavnog suda, da je odgovor Tužilaštvu pobeda na referendumu. "Ako neko hoće nekoga da hapsi, onda neka hapsi… »
"Ako hoće da me hapse, moraće da uhapse ceo referendum"

"Ako hoće da me hapse, moraće da uhapse ceo referendum"

Vesti online 25.09.2016
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je u nedelju, povodom spekulacija medija da bi mogao da bude uhapšen zbog održavanja referenduma uprkos odluci Ustavnog suda, da je odgovor Tužilaštvu BiH pobeda na referendumu. - Ako neko hoće nekoga da hapsi… »
Dodik odlučan: Ako hoće da hapse, neka uhapse čitav referendum! (video)

Dodik odlučan: Ako hoće da hapse, neka uhapse čitav referendum! (video)

Pravda 25.09.2016
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je danas, povodom spekulacija medija da bi mogao da bude uhapšen zbog održavanja referenduma uprkos odluci Ustavnog suda, da je odgovor Tužilaštvu BiH pobeda na referendumu. „Ako neko hoće nekoga da hapsi, onda… »
Dodik: Ako hoće da hapse, neka hapse čitav referendum

Dodik: Ako hoće da hapse, neka hapse čitav referendum

Večernje novosti 25.09.2016
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je danas, povodom spekulacija medija da bi mogao da bude uhapšen zbog održavanja referenduma uprkos odluci Ustavnog suda, da je odgovor Tužilaštvu BiH pobeda na referendumu. Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je… »
Dodik: Pobedili smo, sad mogu da me hapse

Dodik: Pobedili smo, sad mogu da me hapse

Mondo 25.09.2016
Predsednik Srpske izjavio je danas, povodom spekulacija da bi mogao da bude uhapšen zbog održavanja referenduma uprkos odluci Ustavnog suda, da je "odgovor Tužilaštvu pobeda na referendumu". Ivanič kaže da referendum ništa ne menja. Foto: Vedran… »

Vesti dana »