Povezane vesti

Radnika ubila struja

Radnika ubila struja

Večernje novosti 25.09.2016
GRAĐEVINSKI radnik Dalibor M. (27) nastradao je u nedelju na Vračaru od posledica strujnog udara dok je kopao kanal za nove instalacije. GRAĐEVINSKI radnik Dalibor M. (27) nastradao je u nedelju na Vračaru od posledica strujnog udara dok je kopao… »
Radnik poginuo od strujnog udara na beogradskom gradilištu

Radnik poginuo od strujnog udara na beogradskom gradilištu

Radio 021 25.09.2016
Radnik star oko 27 godina poginuo je danas na gradilištu u Beogradu od strujnog udara. Portparol Hitne pomoći Nada Macura rekla je da je muška osoba poginula na gradilištu na uglu ulica Đorđa Vajferta i Lamartinove. Prema njenim rečima, do nesreće… »
Tragedija na Vračaru: Radnik (27) poginuo od strujnog udara

Tragedija na Vračaru: Radnik (27) poginuo od strujnog udara

Blic 25.09.2016
D. M. (27) poginuo je oko 12 sati u Ulici Đorđa Vajferta na Vračaru od strujnog udara, dok je iskopavao kanal u zemlji. - Čuo sam samo jauk iza sebe. Kada sam ga uhvatio da ga izvučem, struja je i mene udarila. Osetio sam kako prolazi kroz mene i… »
(Kurir tv) tragedija na Vračaru: Strujni udar ubio radnika dok je bušio beton

(Kurir tv) tragedija na Vračaru: Strujni udar ubio radnika dok je bušio beton

Kurir 25.09.2016
BEOGRAD - Građevinski radnik (27) poginuo je danas oko 12 sati u ulici Đorđa Vajferta na Vračaru dok je izvodio radove. Kako Kurir nezvanično saznaje nesreća se dogodila dok je radnik bušio beton. Prema prvim informacijama nastradao je Dalibor M… »
Vračar, radnik poginuo od strujnog udara

Vračar, radnik poginuo od strujnog udara

RTS 25.09.2016
Dvadesetsedmogodišnji muškarac poginuo je na gradilištu na uglu ulica Đorđa Vajferta i Lamartinove na Vračaru od strujnog udara, potvrdila je za RTS portparol Hitne pomoći Nada Macura. Nesreća se dogodila u 11.55 dok je muškarac radio na… »

Vesti dana »