Povezane vesti

Žestoke prozivke Pajtića i bivših kolega: Demokratski spali na to da ih vode Šule, Kena i Balša!

Žestoke prozivke Pajtića i bivših kolega: Demokratski spali na to da ih vode Šule, Kena i Balša!

Kurir 26.09.2016
Opleo po drugovima Bivši predsednik demokrata poručio da je rukovodstvo DS nekad bilo obrazovanije od konkurencije i da se sada, posle pobede Šutanovca, Milojičića i Božovića, od tog koncepta očito odustalo. Bojan Pajtić, bivši predsednik… »
Šutanovac: Za ostavku Pajtića saznao iz medija

Šutanovac: Za ostavku Pajtića saznao iz medija

Danas 26.09.2016
*Bivši lider DS razočaran odlukom članstva da DS vode Šule, Kena, Balša. Dan nakon neposrednih izbora u Demokratskoj stranci i izbora Dragana Šutanovca za novog predsednika DS, dojučerašnji lider demokrata Bojan Pajtić podneo je ostavku na mesto… »
Šutanovac: Iznenadila me Pajtićeva ostavka, nisam je tražio

Šutanovac: Iznenadila me Pajtićeva ostavka, nisam je tražio

Radio 021 26.09.2016
Novoizabrani predsednik DS-a Dragan Šutanovac izjavio je da ga je iznenadila ostavka doskorašnjeg lidera stranke Bojana Pajtića na mesto šefa poslaničke grupe, budući da je, kako podseća, u svom pobedničkom govoru najavio agilniji nastup DS-a u… »
Šutanovac: Za Pajtićevu ostavku sam saznao iz medija

Šutanovac: Za Pajtićevu ostavku sam saznao iz medija

N1 Info 26.09.2016
Novoizabrani predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac rekao je za dnevni list "Danas" da je o ostavci Bojana Pajtića na mesto šefa poslaničke grupe DS u Skupštini Srbije saznao iz medija. "O bilo kakvim ostavkama, pa i u poslaničkoj grupi… »
Šutanovac na čelu DS: Iznenadila me Pajtićeva ostavka, nisam je tražio

Šutanovac na čelu DS: Iznenadila me Pajtićeva ostavka, nisam je tražio

Kurir 26.09.2016
BEOGRAD - Novoizabranog predsednika DS Dragan Šutanovac izjavio je da ga je iznenadila ostavka doskorašnjeg lidera stranke Bojana Pajtića na mesto šefa poslaničke grupe, budući da je, kako podseća, u svom pobedničkom govoru najavio agilniji nastup… »

Vesti dana »