Povezane vesti

Protest u Zrenjaninu: Ne daju dete u Švedsku video

Protest u Zrenjaninu: Ne daju dete u Švedsku video

Mondo 28.09.2016
U gradu na Begeju danas održa protest zbog oduzimanja petogodišnjeg mališana iz hraniteljske porodice i ekspresnog slanja za Švedsku. Sve se desilo na prepad, za tri dana, kaže hraniteljka. Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock Nekoliko desetina… »
"Zbog čega se naša deca daju strancima?"

"Zbog čega se naša deca daju strancima?"

RTV 28.09.2016
ZRENJANIN - Protestna šetnja u znak podrške hraniteljki Ljiljani Radulović iz Zrenjanina, koja tvrdi da joj je oteto dete i nelegalno dato stranim državljanima na usvajanje, održana je danas u 17 časova od hotela "Vojvodina" do Centra za socijalni… »
Protestna šetnja: Zrenjaninci pružili podršku hraniteljki kojoj je oduzeto dete

Protestna šetnja: Zrenjaninci pružili podršku hraniteljki kojoj je oduzeto dete

Kurir 28.09.2016
ZRENJANIN - Nekoliko desetina gradjana je večeras učestvovalo u protestnoj šetnju u Zrenjaninu u znak podrške hraniteljki Ljiljani Radulović, koja tvrdi da joj je oteto petogodišnje dete, i nelegalno dato stranim državljanima na usvajanje. Sa druge… »
Hraniteljica opstruisala postupak, usvojenje se nastavlja

Hraniteljica opstruisala postupak, usvojenje se nastavlja

RTS 28.09.2016
Ministarstvo za rad i socijalna pitanja, povodom izjava u javnosti hraniteljice u vezi sa postupkom međunarodnog usvojenja maloletnog deteta iz Zrenjanina, saopštilo je da će postupak ovog usvojenja biti nastavljen. Hraniteljka Ljiljana Radulović… »
Zrenjanin: Protest zbog oduzimanja dečaka hraniteljskoj porodici

Zrenjanin: Protest zbog oduzimanja dečaka hraniteljskoj porodici

Radio 021 28.09.2016
U Zrenjaninu će se danas održati protest zbog oduzimanja petogodišnjeg mališana iz hraniteljske porodice. Sve se desilo na prepad, za tri dana, kaže hraniteljka. "Kada je došao kod mene, bio je kao veknica hleba, majušna beba od tri meseca. Rekli… »
Potresna priča ljiljane iz Zrenjanina uzburkala Srbiju: Oduzeli su mi dete i dali ga strancima!

Potresna priča ljiljane iz Zrenjanina uzburkala Srbiju: Oduzeli su mi dete i dali ga strancima!

Kurir 28.09.2016
Ljiljana Radulović (60) podnela krivičnu prijavu protiv Centra za socijalni rad jer su dečaka kojem je bila hranitelj pet godina dali na usvajanje Šveđanima. Gajila sam, hranila, pazila i volela to dete kao svoje pet godina otkako smo postali njegovi… »
Šetnja za hraniteljku koja tvrdi da joj je "oteto" dete

Šetnja za hraniteljku koja tvrdi da joj je "oteto" dete

N1 Info 28.09.2016
Protestna šetnja u znak podrške hraniteljki Ljiljani Radulović iz Zrenjanina, koja tvrdi da joj je oteto dete i nelegalno dato stranim državljanima na usvajanje, biće održana u 17 časova od hotela "Vojvodina" do Centra za socijalni rad u tom gradu… »
Slučaj hraniteljke iz Zrenjanina: Stiže inspekcija

Slučaj hraniteljke iz Zrenjanina: Stiže inspekcija

Mondo 28.09.2016
Povodom slučaja hraniteljke Ljiljane Radulović, kojoj je oduzeto šestogodišnje dete, u zrenjaninski Centar za socijalni rad danas će stići nadležna inspekcija iz Pokrajinskog sekretarijata za socijalnu zaštitu. Foto: Guliver/Getty… »
Drama u zrenjaninu zbog deteta (5): "Odrastao je uz mene, a sada su mi ga uzeli"

Drama u zrenjaninu zbog deteta (5): "Odrastao je uz mene, a sada su mi ga uzeli"

Blic 28.09.2016
Podizala sam ga od njegovog trećeg meseca, odrastao je uz mene, a sada su mi ga uzeli. Ovako započinje svoju potresnu ispovest za „Blic“ Ljiljana Radulović (60), hraniteljka petogodišnjeg mališana iz Zrenjanina, koga su radnici Centra za… »
Uzeli joj dete i dali ga strancima!

Uzeli joj dete i dali ga strancima!

Alo 28.09.2016
Hraniteljki Ljiljani Radulović (60) iz Zrenjanina oduzeli dete (5) koje je negovala od njegovog trećeg meseca i dali Šveđanima na usvajanje. „Ja mu želim svu sreću ovoga sveta. Svoje sam preživela i šta god da me strefi, prihvatiću! Ali on je… »

Vesti dana »