Povezane vesti

Kovačević: Potajno sam se nadao selektorovom pozivu

Kovačević: Potajno sam se nadao selektorovom pozivu

Dnevnik 28.09.2016
Iako su prvobitno u fudbalsku reprezentaciju Srbije, sastavljenu od igrača koji nastupaju u domaćoj Superligi, pozvana čak petorica prvotimaca Vojvodine, u Katar je danas otputovao jedino štoper Vladimir Kovačević. Aleksandar Paločević, Filip… »
SL reprezentacija Srbije doputovala u Dohu, evo šta ih je tamo dočekalo!

SL reprezentacija Srbije doputovala u Dohu, evo šta ih je tamo dočekalo!

Sportske.net 28.09.2016
Reprezentacija Srbnije sastavljena od igrača iz domaće Superlige doputovala je večeras u Dohu. Kao što već znate, naši ''Orlovi'' odigraće prijateljsku utakmicu sa domaćom selekcijom Katara, a početak utakmice zakazan je za sutra od 19 časova po… »
Superligaši u četvrtak protiv Katara, Muslin poručio: Čast je igrati za reprezentaciju, šteta za one koji nisu sa nama

Superligaši u četvrtak protiv Katara, Muslin poručio: Čast je igrati za reprezentaciju, šteta za one koji nisu sa nama

Sportski žurnal 28.09.2016
Čast je igrati za dres sa državnim grbom, zato smatram da je šteta za one igrače koji nisu krenuli sa nama – rekao je selektor Orlova. Reprezentacija Srbije, sastavljena od igrača iz Super lige Srbije, odigraće u četvrtak na stadionu „Hasim Bin… »
Muslin: Meč u Dohi test za ulazak u "a" tim

Muslin: Meč u Dohi test za ulazak u "a" tim

Mondo 28.09.2016
Selektor Srbije nije želeo da komentariše odluku Vojvodine da ne pusti sve igrače na duel sa Katarom. Izrazio je žal što su odbili nacionalni grb i poručio da "koga nema - bez njega se može". Foto: MN Press Mnogo prašine podiglo se oko… »
Muslin: Šteta zbog igrača koji nisu sa nama, Katar će biti pravi test

Muslin: Šteta zbog igrača koji nisu sa nama, Katar će biti pravi test

Dnevnik 28.09.2016
Reprezentacija Srbije koju čine fudbaleri iz Superlige otputovala je danas u Dohu gde je očekuje prijateljski duel protiv selekcije Katara. Selektor Slavoljub Muslin izrazio je zadovoljstvo što će imati priliku da na delu vidi domaće igrače u dobroj… »
"Blic" komentar: Novosadska sramota

"Blic" komentar: Novosadska sramota

Sportal blic 28.09.2016
Vojvodina je odbila da izađe u susret Slavoljubu Muslinu, koji je za sutrašnji prijateljski meč sa Katarom pozvao petoricu prvotimaca “lala”. Novosađani su poručili da četvorica igrača vuku lakše povrede, pa je samo jednom daju dozvolu za put… »
Muslin: Iz ‘b’ u ‘a’ reprezentaciju, zašto da ne?

Muslin: Iz ‘b’ u ‘a’ reprezentaciju, zašto da ne?

Hot sport 28.09.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je danas u Beogradu da se koncentriše na igrače koje ima sa sobom, i ocenio je da će utakmica u Dohi biti odlična prilika da se pokažu igrači iz Super lige. Muslin je za utakmicu protiv… »
Muslin: Ne može Vojvodina da nudi igrače, ja sam selektor i izbor je na meni

Muslin: Ne može Vojvodina da nudi igrače, ja sam selektor i izbor je na meni

Sportski žurnal 28.09.2016
Slavoljub Muslin bio primoran da menja spisak igrača za dohu, jer je novosadski klub uskratio dolazak četvorici prvotimaca. Reprezentacija Srbije, sastavljena od igrača iz domaće lige, otputovaće oko podneva u Katar, gde je sutra očekuje… »
Iliev: Posle se pitamo gde je kult reprezentacije

Iliev: Posle se pitamo gde je kult reprezentacije

Sportski žurnal 28.09.2016
Ivica Iliev, sportski direktor Partizana, odigrao je 2003. godine dve utakmice za reprezentaciju Srbije i Crne Gore, protiv Nemačke i Poljske. Otud, nije mu se svideo potez Vojvodine da četvoricu igrača ne pusti na prijateljsku utakmicu B selekcije… »
Evo i ko su Muslinove zamene za igrače Vojvodine

Evo i ko su Muslinove zamene za igrače Vojvodine

Sportal blic 27.09.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin brzo je našao rešenje i već odredio koji će igrači putovati u Katar umesto četvorice igrača koje Vojvodina nije pustila. Foto: Dejan Briza / RAS Srbija Spisku igrača iz Superlige koji će u… »

Vesti dana »