Povezane vesti

Majka ubijenih mališana: Neka mi uzmu dušu, ja više nemam zašto da se borim!

Majka ubijenih mališana: Neka mi uzmu dušu, ja više nemam zašto da se borim!

Telegraf 29.09.2016
- Na prvom susretu koji je imao sa decom ubio ih je - izgovara Amra vidno potresena koja još objašnjava kako je čim je saznala da su deca izašla sa njim, pokušala da ih kontaktira, ali bezuspešno. O porodičnoj tragediji u kojoj je otac… »
Neutešna majka ubijenih tuzlanskih mališana: “Na prvom susretu koji je imao sa decom ubio ih je”

Neutešna majka ubijenih tuzlanskih mališana: “Na prvom susretu koji je imao sa decom ubio ih je”

Blic 29.09.2016
Porodična tragedija u kojoj je otac, 41-godišnji Nesad Djedović u vlastitom automobilu sinoć usmrtio dvoje maloletne dece, a potom pokušao izvršiti samoubistvo, dobija novu dimenziju. Naime, majka tragično stradale dece Amra Djedović je za Klix.ba… »
Likvidirao decu da ih žena ne odvede?

Likvidirao decu da ih žena ne odvede?

Alo 29.09.2016
Nakon porodične tragedije koja se juče dogodila u Lipnici kod Tuzle, kada je Nesad Đedović (42) ubio ćerku i sina i pokušao samoubistvo, lekari se bore za njegov život. Komšije i rodbina još su u neverici da je Nesad, kojeg opisuju kao tihog… »
Šok i neverica u krdžalićima kod Tuzle: Nismo ni slutili da je ovakva tragedija mogla da se desi

Šok i neverica u krdžalićima kod Tuzle: Nismo ni slutili da je ovakva tragedija mogla da se desi

Kurir 29.09.2016
Šok i neverica danas vladaju u lipničkom zaseoku Krdžalići posle sinoćnje porodične tragedije u kojoj je 41-godišnji Nesad Djedović u vlastitom automobilu usmrtio dvoje maloletne dece, a potom pokušao da izvrši saomoubistvo pucavši sebi u… »
Detalji tragedije u tuzli: Otac pre ubistva dece najavio prijatelju krvavi čin

Detalji tragedije u tuzli: Otac pre ubistva dece najavio prijatelju krvavi čin

Blic 29.09.2016
Tuzlanski lekari se bore za život Nesada Djedovića (42) koji je sinoć ubio svoje dvoje maloletne dece, a zatim pokušao izvršiti samoubistvo. Iz UKC Tuzla je saopšteno da se Djedovića u životu održavaju aparati za disanje. Tragedija se desila… »
“Nismo ni slutili ovakvo zlo” Komšije Djedovića kod Tuzle u šoku zbog stravičnog ubistva

“Nismo ni slutili ovakvo zlo” Komšije Djedovića kod Tuzle u šoku zbog stravičnog ubistva

Blic 29.09.2016
Stanovnici zaseoka Krdžalići kod Lipnice, nedaleko od Tuzle, šokirani su nakon što je Nesad Djedović sinoć ubio svoje dvoe dece, a zatim i sebi pokušao oduzeti život. Na mestu tragedije još uvek su tragovi krvi i razbijeno staklo, a meštani… »
Tragedija u Tuzli: Otac ubio dvoje dece, pa pokušao samoubistvo

Tragedija u Tuzli: Otac ubio dvoje dece, pa pokušao samoubistvo

Večernje novosti 28.09.2016
U mestu Lipnici kod Tuzle otac je pucao u svoje dvoje dece, a potom pokušao samoubistvo. SARAJEVO - Jedan otac u mestu Lipnici kod Tuzle večeras je pucao u svoje dvoje dece, a potom pokušao samoubistvo. Sarajevski mediji su objavili da je N.Đ., rođen… »

Vesti dana »