Povezane vesti

Vreme za predah u Đokovićevom maratonu

Vreme za predah u Đokovićevom maratonu

Politika 30.09.2016
Najbolji teniser sveta rekao Beograđanima da ga je umorila potera za istorijskim ciljevima. – „Prvo mesto i titule više nisu prioritet, želim da uživam na terenu”. – Šta posle šestogodišnje nadmoći. Otvoreni trening u Beogradu bio je… »
Potpuno otvoreno: Đoković: Prvo mesto nije više moj prioritet, Stefana ne forsiram da bude teniser /video/

Potpuno otvoreno: Đoković: Prvo mesto nije više moj prioritet, Stefana ne forsiram da bude teniser /video/

Sportal blic 30.09.2016
Novak Đoković trenira u Beogradu i priprema se za nove izazove. Zbog povrede lakta otkazao je učešće na turniru u Pekingu, pa u prestonici Srbije skuplja snagu za sam finiš sezone. Najbolji teniser današnjice govorio je o svim aktuelnim temama… »
Novak u Beogradu: Prvo mesto više nije prioritet

Novak u Beogradu: Prvo mesto više nije prioritet

Mondo 30.09.2016
"Cilj mi je da povratim osećaj uživanja kada držim reket u rukama", poručio je Novak Đoković na druženju sa novinarima u Beogradu nakon treninga. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, trenutno se nalazi u Beogradu gde je na terenima… »
Foto i video Novak o budućnosti, Bekeru, Stefanu, odnosu prema tenisu: Titule i prvo mesto mi nisu prioritet

Foto i video Novak o budućnosti, Bekeru, Stefanu, odnosu prema tenisu: Titule i prvo mesto mi nisu prioritet

Večernje novosti 30.09.2016
Od Pariza nisam uspeo da pronađem emotivnu ispunjenost. Bio sam opterećen turnirima. Ne igram tenis da bih samo osvajao trofeje – rekao je prvi reket planete. “ Malo forhend, ajmo sad na bekhend, pa idemo na serviranje” tim rečima je prvi reket… »
Nole promenio stav: "Prvo mesto nije prioritet"

Nole promenio stav: "Prvo mesto nije prioritet"

Sportske.net 30.09.2016
Novak Đoković je govorio o njegovoj karijeri, ali i o stavu koji je promenio nakon završetka ovogodišnjeg Rolan Garosa. Najbolji svetski teniser nije u najboljoj formi, ima problema sa povredama, a pre par nedelja je govorio i o emotivnoj… »
Novak: Prvo mesto mi više nije prioritet!

Novak: Prvo mesto mi više nije prioritet!

Mozzart sport 30.09.2016
Promenio sam stav po tom pitanju, ali to ne ne znači da ću promeniti odnos prema ovom sportu – izjavio je srpskim medijima u Beogradu prvi reket sveta. Najbolji teniser sveta održao je na Dorćolu otvoreni trening za medije i nakon toga je popruičao… »
Novak trenirao pred Beograđanima: Prvo mesto mi više nije prioritet (foto)

Novak trenirao pred Beograđanima: Prvo mesto mi više nije prioritet (foto)

Hot sport 30.09.2016
Srpski teniser Novak Djoković rekao je danas da mu prvo mesto na ATP listi, osvajanje trofeja i grend slemova više nije prioritet, već da vrati osećaj pripadnosti i uživanja na terenu. – Prvo mesto mi više nije prioritet. Promenio sam stav. To ne… »
Đoković: Titule i "broj 1" više nisu prioritet!

Đoković: Titule i "broj 1" više nisu prioritet!

Vesti online 30.09.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da mu osvajanje turnira i ostanak na vrhu ATP liste više nisu prioritet, već da vrati osećaj uživanja na terenu. Đoković je danas u Beogradu, na terenima TC Novak, sparingovao sa talentovanim… »

Vesti dana »