Povezane vesti

Sanda: Izbačena sam zbog zajedničkog kandidata

Sanda: Izbačena sam zbog zajedničkog kandidata

OK radio 22.10.2016
Beograd -- Bivša predsednica DSS Sanda Rašković Ivić ocenila je da je odluka Predsedništva te stranke da je izbriše iz evidencije članstva očekivana. Kako kaže, izbačena je iz stranke zato što je rekla da bi bilo dobro da opozicija ima… »
Rašković Ivić: Izbačena sam zbog zajedničkog kandidata

Rašković Ivić: Izbačena sam zbog zajedničkog kandidata

N1 Info 22.10.2016
Bivša predsednica DSS Sanda Rašković Ivić ocenila je da je odluka Predsedništva te stranke da je izbriše iz evidencije članstva očekivana i navodi da je uzrok to što je rekla da bi bilo dobro da opozicija ima zajedničkog kandidata na… »
Rašković: Izbačena sam jer sam za zajedničkog kandidata opozicije, a Vučić...

Rašković: Izbačena sam jer sam za zajedničkog kandidata opozicije, a Vučić...

Pravda 22.10.2016
BEOGRAD - Bivša predsednica DS S Sanda Rašković Ivić ocenila je da je odluka Predsedništva te stranke da je izbriše iz evidencije članstva očekivana i navodi da je uzrok to što je rekla da bi bilo dobro da opozicija ima zajedničkog kandidata na… »
Sanda Rašković Ivić izbačena iz DSS

Sanda Rašković Ivić izbačena iz DSS

BizLife 22.10.2016
Bivša predsednica Demokratske stranke Srbije (DSS) Sanda Rašković Ivić više nije ni formalni član te stranke. Predsedništvo DSS isključilo je svoju dugogodišnju funkcionerku i narodnog poslanika iz svojih redova pošto je odbila da primeni odluku… »
Rašković: Izbačena jer sam za zajedničkog kandidata opozicije

Rašković: Izbačena jer sam za zajedničkog kandidata opozicije

Novi magazin 22.10.2016
Bivša predsednica DSS Sanda Rašković Ivić ocenila je da je odluka Predsedništva te stranke da je izbriše iz evidencije članstva očekivana i navodi da je uzrok to što je rekla da bi bilo dobro da opozicija ima zajedničkog kandidata na… »
Sanda Rašković Ivić isključena iz DSS-a

Sanda Rašković Ivić isključena iz DSS-a

Glas Zapadne Srbije 22.10.2016
Predsedništvo Demokratske stranke Srbije (DSS) prihvatilo je predlog Izvršnog odbora te stranke o brisanju iz evidencije članstva doskorašnje predsednice stranke Sande Rašković Ivić. U telefonskoj izjavi za N1 izjavila je da je očekivala ovakvu… »
Vrhunac raskola u DSS: Sanda Rašković Ivić izbačena iz stranke

Vrhunac raskola u DSS: Sanda Rašković Ivić izbačena iz stranke

Blic 21.10.2016
Bivša predsednica Demokratske stranke Srbije (DSS) Sanda Rašković Ivić večeras je izbačena iz te stranke odlukom predsedništva stranke. Rašković Ivić je za agenciju Beta kazala da je tužna i iznenađena "dubinom ljudskog beščašća". - Kako… »
Sanda Rašković Ivić isključena iz DSS-a

Sanda Rašković Ivić isključena iz DSS-a

Danas 21.10.2016
Predsedništvo DSS večeras je većinom glasova isključilo Sandu Rašković Ivić, bivšu predsednicu iz DSS. Protiv njenog isključenja bilo je samo dvoje članova predsedništva, dok je jedan bio uzdržan. Svi ostali članovi glasali su za njeno… »
Promene u DSS: Sanda izbačena!

Promene u DSS: Sanda izbačena!

Večernje novosti 21.10.2016
Bivša predsednica DSS Sanda Rašković Ivić od petka veče više nije ni formalni član te stranke! BIVŠA predsednica DSS Sanda Rašković Ivić od petka veče više nije ni formalni član te stranke! Predsedništvo DSS isključilo je svoju… »

Vesti dana »