Povezane vesti

Svadba, svadba: Bane Janković se oženio! (foto/video)

Svadba, svadba: Bane Janković se oženio! (foto/video)

Svet & Skandal 22.10.2016
Maneken Bane Janković danas je izgovorio sudbonosno da svojoj verenici Mirjani Dimović! Kako je STAR ekskluzivno pisao mladi zaljubljen se danas u pola tri venčao u Crkvi Svetog Dimitrija, a u 16 časova će se održati i gradsko venčanje u restoranu… »
Komentar zbog kog joj fanovi aplaudiraju: Ovako je Katarina Živković reagovala na venčanje Baneta Jankovića (FOTO)

Komentar zbog kog joj fanovi aplaudiraju: Ovako je Katarina Živković reagovala na venčanje Baneta Jankovića (FOTO)

Story 22.10.2016
Maneken i voditelj Bane Janković, pevačicin bivši dečko, danas je u Beogradu stao na ludi kamen sa svojom izabranicom Mirjanom Dimović sa kojom očekuje i prinovu. Mnogi su se pitali kako Katarina reaguje na ženidbu svog bivšeg partnera, iako su… »
Bane danas izgovorio sudbonosno “da”, a evo šta kaže Kaća!

Bane danas izgovorio sudbonosno “da”, a evo šta kaže Kaća!

Svet & Skandal 22.10.2016
Bivši dečko Katarine Živković, Bane Janković, danas se oženio verenicom Mirjanom Dimović. Međutim, dok njen dragi izgovara sudbonosno “da”, Kaća Živković nema dečka i dodaje da će se, zarad sreće u ljubavi, uozbiljiti. “Da bih se… »
Prvi ples: Evo kako mlada izgleda na venčanju

Prvi ples: Evo kako mlada izgleda na venčanju

Blic 22.10.2016
Bivši farmer i bivši dečko Katarine Živković Bane Janković izgovorio je danas sudbonosno "da" izabranici Mirjani Dimović. Bane se prvo zakleo na ljubav u crkvi Svetog Dimitrija na Novom Beogradu, a slavlje je potom upriličeno u restoranu na… »
Bane se danas oženio, a kaća šokirala fanove: I ja sam krenula na svadbu! Evo i čiju...

Bane se danas oženio, a kaća šokirala fanove: I ja sam krenula na svadbu! Evo i čiju...

Kurir 22.10.2016
Pevačica Katarina Živković, čiji bivši dečko se upravo oženio, šokirala je fanove na društvenoj mreži kada se našalila da je upravo krenula na svadbu. Kaća, koja je poznata po tome da voli da se šali, budući da se njena dugogodišnja ljubav… »
Danas se njen bivši ženi, a ona nema sreće u ljubavi

Danas se njen bivši ženi, a ona nema sreće u ljubavi

Blic 22.10.2016
Bivši dečko Katarine Živković Bane Janković, danas se ženi verenicom Mirjanom Dimović. Međutim, dok njen dragi izgovara sudbonosno "da", Kaća Živković nema dečka i dodaje da će se, zarad sreće u ljubavi, uozbiljiti. Podsetimo, Kaća je nakon… »
Oženio se Bane Janković: Srećna mlada zaigrala kolo pred sam ulazak u crkvu (FOTO, VIDEO)

Oženio se Bane Janković: Srećna mlada zaigrala kolo pred sam ulazak u crkvu (FOTO, VIDEO)

Story 22.10.2016
Bivši dečko pevačice Katarine Živković, voditelj Bane Janković, stao je danas na ludi kamen. Bivši farmer Bane Janković po mladu Mirjanu Dimović otišao u dugačkoj koloni i po pravim srpskim običajima, piše Kurir, a na čelu kolone viorila se… »
(Kurir TV) bivši farmer stao NA ludi kamen Evo kako je izgledala svečana ceremonija u crkvi

(Kurir TV) bivši farmer stao NA ludi kamen Evo kako je izgledala svečana ceremonija u crkvi

Kurir 22.10.2016
Bivši farmer i voditelj Bane Janković venčao se danas u crkvi Sveti Dimitrije na Novom Beogradu. Par, koji uskoro očekuje i prinovu, nije krio oduševljenje i nisu skidali osmehe sa lica. Mlada je izgledala prelepo u venčanici i pre ulaska u crkvu… »
Kurir tv zakleli se na ljubav pred bogom: Oženio se Bane Janković, a evo kako je mlada oplela kolce

Kurir tv zakleli se na ljubav pred bogom: Oženio se Bane Janković, a evo kako je mlada oplela kolce

Kurir 22.10.2016
Voditelj i bivši farmer Bane Janković, bivši dečko pevačice Katarine Živković, izgovio je danas sudbonosno da verenici Mirjani Dimović u crkvi Svetog Dimitrija na Novom Beogradu. Mladoženja je po mladu otišao u dugočkoj koloni i po pravim… »
(Video) Prava srpska svadba na estradi: Bane krenuo na venčanje, srpska zastava na čelu kolone!

(Video) Prava srpska svadba na estradi: Bane krenuo na venčanje, srpska zastava na čelu kolone!

Kurir 22.10.2016
Voditelj i bivši farmer Bane Janković, bivši dečko pevačice Katarine Živković, izgovara danas sudbonosno da verenici Mirjani Dimović. Voditelj je potpuno spreman, a kako se vidi iz videa koji je postavio na Instagramo to će biti prava srpska… »
Ženi se kaćina najveća ljubav: Bivši farmer kupio burme, a evo koliko će ga sve koštati!

Ženi se kaćina najveća ljubav: Bivši farmer kupio burme, a evo koliko će ga sve koštati!

Kurir 22.10.2016
Iako su svi verovali da će na kraju završiti sa pevačicom Katarinom Živković, maneken Bane Janković izgovoriće sudbonosno "da" svojoj verenici Mirjani Dimović. "Kada smo pričali sa prijateljima koji su se venčali i pravili velike svadbe, svi su… »

Vesti dana »