Povezane vesti

Plati danas, jer umireš sutra?!

Plati danas, jer umireš sutra?!

Vesti online 23.10.2016
U Sloveniji je osnovano preduzeće "Moj pogrebni plan" koje zainteresovanima nudi da još za života plate svoj pogreb, u gotovini ili u ratama, i tako oslobode porodicu budućih briga u najtežim trenucima. Ovo je prvi servis takve vrste u Sloveniji, a… »
Osnovala pogrebni servis "plati danas-umri sutra"

Osnovala pogrebni servis "plati danas-umri sutra"

Radio 021 23.10.2016
U Sloveniji je osnovan prvi servis za pogrebne usluge koji se od klasičnih razlikuje po tome što se budući pogreb naručuje po vlastitom ukusu još žive osobe, i odmah se naplaćuje u gotovini ili u ratama, čime se porodica oslobađa budućih briga u… »
Plati danas, umri sutra: U Sloveniji osnovan prvi pogrebni servis gde svoju sahranu naručuju živi!

Plati danas, umri sutra: U Sloveniji osnovan prvi pogrebni servis gde svoju sahranu naručuju živi!

Telegraf 23.10.2016
- Za izvođenje i plaćanje sahrane brinemo mi i u tom je trenutku dovoljan je telefonski poziv rodbine i porodice. Izbor usluge, a time i cene je racionalan, jer se ne odvija pod pritiskom teškog momenta - navode u preduzeću Moj pogrebni plan. SU… »
Platite svoju sahranu na rate!

Platite svoju sahranu na rate!

Alo 23.10.2016
Odlučite se za jedan od tri paketa - niži, srednji ili viši nivo. U Sloveniji je osnovano preduzeće "Moj pogrebni plan" koje zainteresovanima nudi da još za života plate svoj pogreb, u gotovini ili u ratama, i tako oslobode porodicu budućih briga u… »
Bizar hit: Servis "Plati danas, umri sutra"

Bizar hit: Servis "Plati danas, umri sutra"

Mondo 23.10.2016
Prava vest za ljubitelje Alana Forda. U Sloveniji je osnovan neobičan, bizarni ili napredni na volji vam, servis za pogrebne usluge. Svoj budući pogreb klijenti naručuju po vlastitom ukusu, te ga odmah plaćaju u kešu ili na rate. Foto: Guliver/Getty… »

Vesti dana »