Povezane vesti

Begović: Zeković nije smeo da objavi razgovor sa Dikićem iz zatvora

Begović: Zeković nije smeo da objavi razgovor sa Dikićem iz zatvora

Blic 24.10.2016
Predsednik Advokatske komore Crne Gore Zdravko Begović kritikovao je predsednika Saveta za građansku kontrolu rada policije Aleksandra Sašu Zekovića zbog objavljenog izveštaja o razgovoru sa pritvorenim srpskim državljanima među kojima je i… »
Dikić: Podmetnuti su dokazi, sigurnost mi može biti ugrožena

Dikić: Podmetnuti su dokazi, sigurnost mi može biti ugrožena

N1 Info 24.10.2016
Bivši šef srpske Žandarmerije Bratislav Dikić je optužio policijskog saradnika da mu je neposredno pre hapšenja podmetnuo ključeve i mobilni telefon, koji su “pronađeni” kod njega nakon hapšenja, pišu Vijesti. Dikić je rekao da bi ga… »
Dikićev brat izneo neoboriv dokaz da je transkript između Bratislava i Sinđelića lažan!

Dikićev brat izneo neoboriv dokaz da je transkript između Bratislava i Sinđelića lažan!

Srbija danas 24.10.2016
Dikićev brat kaže da su skandalozne optužbe izrečene na račun bivšeg komandanta Žandarmerije. - Bivšem šefu srpske žandarmerije Bratislavu Dikiću odstranjen je koren jezika tokom operacije kancera i jako teško, gotovo nerazgovetno govori… »
Dikić: Podmetnuli su mi dokaze

Dikić: Podmetnuli su mi dokaze

Danas 24.10.2016
Bratislav Dikić koji je uhapšen i koji se sumnjiči za terorizam na dan izbora u Crnoj Gori tvrdi da su mu dokazi podmetnuti kao i da se u pritvoru ne oseća bezbedno. U izveštaju o razgovoru sa 13 od 14 pritvorenih državljana Srbije u podgoričkom… »
Dikić o hapšenju: Podmetnuli su mi ključ i telefon, izbegao sam klopku

Dikić o hapšenju: Podmetnuli su mi ključ i telefon, izbegao sam klopku

Večernje novosti 23.10.2016
Poziv da popijemo rakiju u kuću nisam prihvatio i tako verovatno izbegao mogućnost da budem uhapšen u objektu u kojem je dopremljeno oružje, kazao je uhapšeni Bratislav Dikić. PODGORICA - Uhapšeni Bratislav Dikić, bivši šef Žandarerije Srbije… »
"Ne osećam se bezbedno": Dikić se plaši albanskih terorista u zatvoru

"Ne osećam se bezbedno": Dikić se plaši albanskih terorista u zatvoru

Blic 23.10.2016
Bivši komandant Žandarmerije Srbije Bratislav Dikić, koji je sa još 19 srpskih državljana uhapšen 15. oktobra zbog sumnje da je planirao napad na državne institucije Crne Gore tokom izborne noći, tvrdi da je protiv četničkih grupacija i da se ne… »

Vesti dana »