Povezane vesti

Skot se pravi nevešt: Nema informacije o špijuniranju u Srbiji

Skot se pravi nevešt: Nema informacije o špijuniranju u Srbiji

Pravda 25.10.2016
Ambasador SAD-a u Srbiji Kajl Skot nije danas hteo da komentariše izjavu premijera Aleksandra Vučića da neko iz vrha Uprave kriminalističke policije (UKP) dostavlja informacije stranim obaveštajcima i ambasadama. "Pročitao sam u novinama šta je… »
Američki ambasador: O čemu govori Vučić?

Američki ambasador: O čemu govori Vučić?

Mondo 25.10.2016
Američki ambasador Kajl Skot nije danas želeo da komentariše izjavu premijera Srbije Aleksandra Vučića da neko iz vrha srpske policije dostavlja važne obaveštajne podatke pojedinim obaveštajnim službama, odnosno ambasadama. Foto: Tanjug, Zoran… »
Ne znam detalje, ne mogu da komentarišem

Ne znam detalje, ne mogu da komentarišem

Danas 25.10.2016
Pročitao sam o čemu je premijer govorio, ali ne znam detalje o tome i to ne mogu da komentarišem – odgovorio je Kajl Skat, ambasador SAD u Srbiji, na pitanje kako komentariše izjavu premijera Srbije Aleksandra Vučića o tome da je neko iz vrha… »
Skot:Čuo sam Vučića, nemam komentar

Skot:Čuo sam Vučića, nemam komentar

RTV 25.10.2016
UŽICE - Ambasador SAD Kajl Skot nije danas hteo da komentariše izjavu premijera Aleksandra Vučića da neko iz vrha UKP dostavlja informacije stranim obaveštajcima i ambasadama. "Pročitao sam u novinama šta je rekao premijer Srbije, ali nemam… »
Ambasador skat o odavanju informacija stranim službama Čuo sam Vučića, ali ne znam ništa o detaljima

Ambasador skat o odavanju informacija stranim službama Čuo sam Vučića, ali ne znam ništa o detaljima

Kurir 25.10.2016
BEOGRAD - Pročitao sam šta je rekao premijer Srbije, ali ništa ne znam o detaljima. Nemam komentar! Ovim rečima američki ambasador u Srbiji Kajl Skot danas je u Užicu prokomentarisao izjavu Aleksandra Vučića da neko iz vrha UKP dostavlja… »

Vesti dana »