Povezane vesti

Golijanin nije više predsednik OSS

Golijanin nije više predsednik OSS

Politika 25.10.2016
Radno telo (Vladimir Grbić, Bogdan Mamuzić i Petar Bogunović) treba da zakaže i održi izbornu sednicu Skupštine Odbojkaškog saveza Srbije u narednih 60 dana, a do tada će ono da rukovodi njime, pri čemu sve odluke mora da donosi jednoglasno… »
Golijanin: ''Imam svoj stav i integritet! Niko ne može da utiče na mene!''

Golijanin: ''Imam svoj stav i integritet! Niko ne može da utiče na mene!''

Sportske.net 25.10.2016
Dosadašnji predsednik Odbojkaškog saveza Srbije (OSS) Nenad Golijanin izjavio je danas da bi bilo licemerno da je glasao protiv prijema Kosova u Svetsku odbojkašku federaciju (FIVB). Kako smo objavili ranije večeras, Golijanin je smenjen sa mesta… »
Golijanin nije podneo ostavku ni na Vanrednoj skupštini, ali više nije predsednik, za smenu glasalo 43 od 50 delegata…

Golijanin nije podneo ostavku ni na Vanrednoj skupštini, ali više nije predsednik, za smenu glasalo 43 od 50 delegata…

Sportski žurnal 25.10.2016
Istup Nenada Golijanina na Kongresu FIVB-a kad je bio uzdržan prilikom prijema tzv. Kosova u članstvo svetske odbojakške federacije dobio je epilog. Nenad Golijanin više nije predsednik Odbojkaškog saveza Srbije (OSS). Ta odluka je doneta na… »
Epilog: Nenad Golijanin smenjen sa mesta predsednika oss! (fotogalerija)

Epilog: Nenad Golijanin smenjen sa mesta predsednika oss! (fotogalerija)

Hot sport 25.10.2016
Na današnjoj vanrednoj sednici Skupštine Odbojkaškog saveza Srbije Nenad Golijanin je smenjen sa te funkcije. Razlog je verovatno svima poznat, Golijanin je ostao uzdržan na članstvo Odbojkaškog saveza Kosova u FIVB, odnosno, Svetsku odbojkašku… »
Smenjen Golijanin: U mom srcu nema mesta mržnji, osveti, ja ću kao i do sada ići uzdignuta čela

Smenjen Golijanin: U mom srcu nema mesta mržnji, osveti, ja ću kao i do sada ići uzdignuta čela

Večernje novosti 25.10.2016
Na Vanrednoj skupštini nepoverenje dosadašnjem prvom čoveku organizacije Nenadu Golijaninu iskazala su 43 delegata od 47 prisutnih. Dvojica su bila uzdržana, dok dvoje nije ni glasalo. NENAD Golijanin je smenjen sa mesta predsednika Odbojkaškog… »
Golijanin pao zbog "Kosova", incident na Skupštini

Golijanin pao zbog "Kosova", incident na Skupštini

Vesti online 25.10.2016
Nenad Golijanin nije više predsednik Odbojkaškog saveza Srbije. Posle sramnog uzdržanog glasa za takozvano Kosovo u Buenos Ajresu na kongresu FIVB, prvog čoveka naše odbojke razrešili su dužnosti članovi Skupštine. Od 47 prisutnih delegata za… »
Grbić: Biću kandidat za predsednika

Grbić: Biću kandidat za predsednika

Sportal blic 25.10.2016
Vladimir Grbić nalazi se u tročlanoj komisiji Odbojkaškog saveza Srbije koja ima zadatak da zakaže Skupštinu na kojoj će biti izabran novi predsednik OSS. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nenad Golijanin i Vladimir Grbić Skupština treba da se… »
Posle skandala: Golijanin više nije predsednik Odbojkaškog saveza Srbije!

Posle skandala: Golijanin više nije predsednik Odbojkaškog saveza Srbije!

Sportal blic 25.10.2016
Sada je i definitivno! Nenad Golijanin više nije predsednik Odbojkaškog saveza Srbije! Na vanrednoj Skupštini doneta je odluka da posle skandala na Kongresu u Buenos Ajresu, kada u ime OSS nije glasao protiv prijema takozvane države Kosovo u FIVB… »
Golijanin: Nigde nisam pogrešio!

Golijanin: Nigde nisam pogrešio!

Sportal blic 25.10.2016
Smenjeni predsednik Odbojkaškog saveza Srbije Nenad Golijanin izjavio je posle vanredne sednice Skupštine OSS da nije želeo da odustaje od svojih principa prilikom glasanja na Kongresu FIVB. Golijanin je tada bio uzdržan prilikom glasanja za prijem… »
Dan d za Golijanina

Dan d za Golijanina

Sportski žurnal 25.10.2016
Od 16 časova u hotelu M, vanredna skupština Odbojkaškog saveza Srbije, o sudbini predsednika OSS odlučiće 50 delegata iz cele Srbije. Od 16 časova, u beogradskom hotelu M, održaće se vanredna Skupštine Odbojkaškog saveza Srbije, sa samo jednom… »
Vanredna skupština oss: Golijanin pred smenom

Vanredna skupština oss: Golijanin pred smenom

Večernje novosti 25.10.2016
Prvi potpredsednik, Vladimir Grbić, trebalo bi makar do Izborne Skupštine da vodi organizaciju. NENAD Golijanin će, najverovatnije, danas (16.00) na vanrednoj Skupštini u Beogradu biti smenjen sa mesta predsednika Odbojkaškog saveza Srbije. Posle OS… »

Vesti dana »