Produžiti nadu do Moskve

Baš na Božić

Glas javnosti utorak, 6. januar 2009.
 
Pred košarkašima Partizana ponovo je utakmica sezone. „Crno-beli“ u sredu, baš na Božić (20,45 - RTS2), dočekuju Panionios u pretposlednjem kolu prve faze Evrolige. Iako od kalkulacija za prolaz u Top 16 može da zaboli glava, jasno je da Vujoševićeva četa mora da pobedi, i to sa više od pet poena... »

Produžiti nadu do Moskve

Blic utorak, 6. januar 2009.
 
Partizan u sredu protiv Panioniosa u 9. kolu Evrolige
Došao je trenutak istine za košarkaše Partizana u najkvalitetnijem evropskom klupskom takmičenju. Utakmica svih utakmica sa Panioniosom igra se u sredu (20.45) u dvorani „Pionir“ i, s obzirom na situaciju u grupi D, srpski šampion mora da pobedi (po mogućstvu sa šest... »

PANIONIOS PADA NA BOŽIĆ

Press utorak, 6. januar 2009.
 
Košarkaši Partizana žele da veliki hrišćanski praznik Božić učine još radosnijim sebi i svojim navijačima, jer u sredu od 20.45 igraju protiv Panioniosa meč koji se mora dobiti
Mora da se pobedi... Stefon Lazmi Dva kola pre kraja takmičenja u grupi D postoji još puno kalkulacija, ali olakšavajuća okolnost po Partizan bila bi da savlada rivala sa više od pet poena, koliko je izgubio u Atini i time ga... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »

Komentari na drugim sajtovima

042 420 421 user: naslovi pass: naslovi
Add to Google
Add to Facebook
Twitter Naslovi
©2009 Netmark