Preminuo Ivan Gubijan

Preminuo Ivan Gubijan

Kurir utorak, 6. januar 2009.
 
Proslavljeni jugoslovenski bacač kladiva Ivan Gubijan, osvajač srebrne olimpijske medalje 1948. u Londonu, umro je u Beogradu posle duge bolesti u 86. godini. Rođen 14. juna 1923. godine u Bjelovaru, Gubijan je posle Drugog svetskog rata prešao u Beograd, gde je od osnivanja bio član AK Partizan,... »

Sport - ukratko...

Glas javnosti utorak, 6. januar 2009.
 
Umro Ivan Gubijan Proslavljeni jugoslovenski bacač kladiva Ivan Gubijan, osvajač srebrne olimpijske medalje 1948. u Londonu, umro je u Beogradu posle duge bolesti u 86. godini. Rođen 14. juna 1923. godine u Bjelovaru, Gubijan je posle Drugog svetskog rata prešao u Beograd, gde je od osnivanja bio... »

Preminuo Ivan Gubijan

24 Sata utorak, 6. januar 2009.
 
IN MEMORIAM Proslavljeni jugoslovenski bacač kladiva Ivan Gubijan, osvajač srebrne olimpijske medalje 1948. u Londonu, umro je u Beogradu posle duge bolesti u 86. godini. Rođen 14. juna 1923. godine u Bjelovaru, Gubijan je posle Drugog svetskog rata prešao u Beograd gde je od osnivanja bio član AK... »

Komentari

07.01.2009 01:10
dedalile (rs)
Mnogi klinci iz komsiluka su upoznali Ivana na pomocnom terenu Partizanovog stadiona.
Bio je dobrica i cesto je sa nama igrao fudbal. Te uspomene na ovog dobrog coveka imaju iskrenu poruku: neka mu je laka zemlja.
Pošaljite vaš komentar »

Komentari na drugim sajtovima

042 420 421 user: naslovi pass: naslovi
Add to Google
Add to Facebook
Twitter Naslovi
©2009 Netmark