Povezane vesti

Potresi u armaniju: Raduljica ostaje bez kluba?

Potresi u armaniju: Raduljica ostaje bez kluba?

Sportal blic 03.12.2016
Armani niže poraze otkako je izgubio na gostovanju od Crvene zvezde, a ceh bi izgleda mogao da plati naš centar Miroslav Raduljica. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Miroslav Raduljica u duelu sa Ognjenom Kuzmićem Nakon što je ekipa iz… »
Armani ređa poraze, Radulja plaća ceh?!

Armani ređa poraze, Radulja plaća ceh?!

Sportske.net 03.12.2016
Posle najnovijeg neuspeha italijanskog predstavnika u Evroligi, sve su glasnije spekulacije da bi srpski reprezentativac mogao da pre vremena završi saradnju sa Armanijem! Od gostovanja u Beogradu i utakmice sa Crvenom zvezdom mts, za italijanski Armani… »
Simonović: Jedini sam krivac, ali...

Simonović: Jedini sam krivac, ali...

Sportski žurnal 03.12.2016
"Izvinio sam se saigračima za poraz, kriv sam, ali vratiću im" Marko Simonović je kraj meča sa Žalgirisom dočekao na klupi. Na njoj je bio već od 28. minuta kada je zbog lične greške i tehničke morao da napusti igru. Izjedalo ga je to, dok je… »
Kuzmić: Važno nam je što smo ispraćeni pesmom navijača

Kuzmić: Važno nam je što smo ispraćeni pesmom navijača

Mozzart sport 03.12.2016
"Žalgiris je zasluženo pobedio. Loše smo ušli u meč", rekao je Milko Bjelica. Crvena zvezda nije uspela da se izbori sa bremenom favorita i da savlada Žalgiris u hali Aleksandar Nikolić. Jednostavno, momcima u crveno-belom dresu nije polazilo od… »
Leo Vesterman: Posebno je kad u Pioniru slaviš kao navijač Partizana!

Leo Vesterman: Posebno je kad u Pioniru slaviš kao navijač Partizana!

Hot sport 03.12.2016
Francuski košarkaš Leo Vesterman vratio se u Beograd i nastavio sa onim što je ovde često radio, a to je pobeđivao. Žalgiris je na iznenađenje mnogih pobedio Crvenu zvezdu u ‘paklu’ dvorane ‘Aleksdnar Nikolić’ (Pionira), a jedan od boljih… »
Vesterman o pobedi: Nije lako uraditi ovo

Vesterman o pobedi: Nije lako uraditi ovo

Mondo 03.12.2016
"U Evroligi nema boljeg ambijenta od ovog, ali smo bili spremni i uspešni", kaže plejmejker Žalgirisa, koji je, kao bivši igrač Partizana, osetio posebnu radost zbog trijumfa nad Zvezdom. Foto: MN Press Leo Vesterman vratio se u halu "Aleksandar… »
VIDEO: Ovako su "delije" tešile košarkaše Zvezde posle poraza

VIDEO: Ovako su "delije" tešile košarkaše Zvezde posle poraza

Vesti online 03.12.2016
Navijači Crvene zvezde pokazali su na meču sa Žalgirosom da se klub voli i kada se gubi. Dvadesetak minuta posle meča, "delije" su ostale u "Pioniru" i tešile izabranike Dejana Radonjića, koji su neočekivani poklekli u duelu sa litvanskim… »
Simonović: Kriv sam za poraz koji mnogo boli, vratiću ovo

Simonović: Kriv sam za poraz koji mnogo boli, vratiću ovo

Večernje novosti 03.12.2016
Mislim da smo u trećoj četvrtini imali dobru situaciju, kontrolisali smo utakmicu, ali eto, ja sam napravio glupost, doveo ekipu u problem – istakao je iskusni košarkaš Zvezde. Košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović preuzeo je na sebe odgovornost… »
Trener Žalgirisa: Jasikevičijus: Svaki meč u ovakvoj atmosferi je težak, ma, uvek je teško u Beogradu!

Trener Žalgirisa: Jasikevičijus: Svaki meč u ovakvoj atmosferi je težak, ma, uvek je teško u Beogradu!

Sportal blic 02.12.2016
Trener košarkaša Žalgirisa Šarunas Jasikevičijus rekao je da je njegova ekipa ostvarila veoma važnu pobedu protiv Crvene zveze u Evroligi. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Svaka pobeda u Evroligi je važna. Svaka utakmica u ovoj fantastičnoj… »
Bjelica: Nismo smeli da dozvolimo Milaknisu da se raspuca

Bjelica: Nismo smeli da dozvolimo Milaknisu da se raspuca

Sportal blic 02.12.2016
Košarkaš Crvene zvezde Milko Bjelica rekao je da njegov tim nije smeo da dozvoli Arturasu Milaknisu da se raspuca, jer je to na kraju ohrabrilo Žalgiris da pruži bolju partiju u hali "Aleksandar Nikolić". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Milko… »
Simonović: Napravio sam glupost, mnogo me ovo boli, jedini sam krivac za poraz!

Simonović: Napravio sam glupost, mnogo me ovo boli, jedini sam krivac za poraz!

Sportal blic 02.12.2016
Posle poraza Crvene zvezde u 10. kolu Evrolige od Žalgirisa sa 79:88, Marko Simonović je na sebe preuzeo odgovornost za takav ishod, jer je u 28. minutu nesmotrenošću ostavio drugove na cedilu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Težak je ovo poraz… »
Kuzmić: Mnogo nam znači što su nas navijači bodrili i posle ovakvog poraza!

Kuzmić: Mnogo nam znači što su nas navijači bodrili i posle ovakvog poraza!

Sportal blic 02.12.2016
Poraz Crvene zvezde u 10. kolu Evrolige od Žalgirisa (79:88) teško je pao Ognjenu Kuzmiću, ali mu je taj ishod olakšala velika podrška "delija". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Nismo dobro ušli u meč. Sve što smo uradili posle - nij ebilo… »
Radonjić posle Žalgirisa o novom igraču: Previše smo bili dobri, da bismo sada doveli bilo koga

Radonjić posle Žalgirisa o novom igraču: Previše smo bili dobri, da bismo sada doveli bilo koga

Večernje novosti 02.12.2016
Situacija nije idelana. Ako budemo morali u nekom trenutku da se spasavamo... - rekao je trener Crvene zvezde, dodavši da je meč sa Litvancima za njega bio najteži ove sezone. Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je njegova… »
Preokret bez nagrade: Žalgiris dobio Zvezdu u beogradskom grotlu, "delije" pesmom ispratile ljubimce!

Preokret bez nagrade: Žalgiris dobio Zvezdu u beogradskom grotlu, "delije" pesmom ispratile ljubimce!

Sportal blic 02.12.2016
Košarkaši Crvene zvezde su u 10. kolu Evrolige izgubili od Žalgirisa sa 79:88 (16:24, 28:18, 22:24, 13:22). Meč prepun preokreta doneo je najpre Zvezdin preokret posle "-13", da bi se litvanska ekipa uz sjajnu igru u završnici, dominaciju u skoku i… »
Žalgiris ostao nerešiva zagonetka za Crvenu zvezdu

Žalgiris ostao nerešiva zagonetka za Crvenu zvezdu

Večernje novosti 02.12.2016
Posle dva poraza od litvanskog prvaka prošle sezone, naš šampion je i u meču 10. kola Evrolige ostao bez odgovora na igru ekipe iz Kaunasa – 79:88. OSTAO je Žalgiris nerešiva zagonetka za Crvenu zvezdu. Posle dva poraza od litvanskog prvaka… »
Radonjić: Bio bi ovo naš najveći trijumf da smo pobedili

Radonjić: Bio bi ovo naš najveći trijumf da smo pobedili

Sportal blic 02.12.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je posle poraza od Žagirisa (88:79) da je litvanski tim sasvim zasluženo došao do trijumfa. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić - Potpuno zaslužena pobeda Žalgirisa, krenuli su… »

Vesti dana »