Povezane vesti

Kajl Skot: Amerika se ujedinjuje oko Trampa

Kajl Skot: Amerika se ujedinjuje oko Trampa

Danas 03.12.2016
* Imam snažne radne odnose ne samo sa premijerom, već u stvari sa svim ministrima u ovoj vladi, uključujući i one koji su kritikovali neke moje komentare. Znate, svi mi imamo svoje uloge. Svaka promena administracije u Sjedinjenim Državama je velika… »
Skot: Vidi se mešanje Rusije u politiku na Balkanu

Skot: Vidi se mešanje Rusije u politiku na Balkanu

Pravda 03.12.2016
Ambasador SAD u Srbiji Kajl Skat izjavio je da se na Balkanu vide koraci mešanja Rusije u politiku. On je kao primer naveo Crnu Goru gde Rusija, kako je rekao, pokušava da destabilizuje zemlju, jer ne podržava njenu politiku. - U ovom regionu sada… »
Kajl Skot ne "miriše" Ruse

Kajl Skot ne "miriše" Ruse

Vesti online 03.12.2016
Ambasador SAD u Srbiji Kajl Skot izjavio je u subotu da se na Balkanu vide koraci mešanja Rusije u politiku i kao primer naveo Crnu Goru, koju Moskva pokušava da destabilizuje, jer ne podržava rusku politiku. - U ovom regionu sada vidimo korake kojima… »
Skot: Na Balkanu se vide koraci mešanja Rusije u politiku

Skot: Na Balkanu se vide koraci mešanja Rusije u politiku

RTS 03.12.2016
Ambasador SAD u Srbiji Kajl Skot ocenio je da ima snažne radne odnose sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i sa svim ministrima u vladi jer dele isti interes, a to je stabilna Srbija koja napreduje u reformama, beleži rast i napreduje ka… »

Vesti dana »