Povezane vesti

Naprednjaci opominju SPS: vlasti dovoljan jedan kandidat

Naprednjaci opominju SPS: vlasti dovoljan jedan kandidat

Dnevnik 03.12.2016
Rok za raspisivanje predsedničkih izbora ističe 3. marta naredne godine, a spekulacijama o imenima mogućih kandidata priključila su se i nagađanja kada bi mogao biti izborni dan. Lider naprednjaka Aleksandar Vučić nedavno je potvrdio da je izborna… »
Nikolić: Glasanje za predsednika moguće 9. aprila

Nikolić: Glasanje za predsednika moguće 9. aprila

Politika 03.12.2016
U vremenu tranzicije i krupnih odluka bolje je češće proveravati volju građana, stav je Tomislava Nikolića o mogućem održavanju vanrednih parlamentarnih uz redovne predsedničke izbore sledeće godine. Izbori za predsednika Srbije mogli bi da budu… »
Nikolić razgovarao sa Vučićem o kandidaturi, izbori bi mogli biti 9. aprila

Nikolić razgovarao sa Vučićem o kandidaturi, izbori bi mogli biti 9. aprila

Gde investirati 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da je sa premijerom Srbije i liderom naprednjaka Aleksandrom Vučićem razgovarao o svojoj kandidaturi za predsednika, i napomenuo da bi izbori mogli da budu održani 9. aprila. “Jesmo razgovarali smo… »
Nikolić o izborima: Bolje češće proveravati volju građana

Nikolić o izborima: Bolje češće proveravati volju građana

Radio 021 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić nije isključio mogućnost održavanja parlamentarnih izbora, mada je istakao da odluka o tome nije na njemu, već na premijeru. Kad je reč o predsedničkim izborima, Nikolić je potvrdio procene da bi oni mogli da… »
Nikolić: U Srbiji se izbori ne dobijaju mržnjom prema bilo kome kao u Hrvatskoj!

Nikolić: U Srbiji se izbori ne dobijaju mržnjom prema bilo kome kao u Hrvatskoj!

Pravda 03.12.2016
Ne mogu da se namećem da idem u goste, nikada nisam odbio da negde odem. Uvek pokušavam da uspostavimo što bolje odnose, odgovorio je predsednik Srbije na pitanje da li će posetiti Sarajevo za vreme predsedničkog mandata. Predsednik Srbije Tomislav… »
Nikolić: Moguće da izbori budu 9. aprila

Nikolić: Moguće da izbori budu 9. aprila

RTS 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže da postoji mogućnost da prvi krug predsedničkih izbora bude održan 9. aprila, a da izbori budu raspisani krajem februara ili početkom marta. Ne isključuje mogućnost održavanja parlamentarnih izbora i… »
Nikolić: Razgovarao sam sa Vučićem o kandidaturi, bićete obavešteni

Nikolić: Razgovarao sam sa Vučićem o kandidaturi, bićete obavešteni

RTV 03.12.2016
BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da je sa premijerom Srbije i liderom naprednjaka Aleksandrom Vučićem razgovarao o svojoj kandidaturi za predsednika, i napomenuo da bi izbori mogli da budu održani 9. aprila. "Jesmo… »
Nikolić: Izbori 9. aprila?

Nikolić: Izbori 9. aprila?

Danas 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da je sa premijerom Aleksandrom Vučićem razgovarao o svojoj kandidaturi i da će javnost o tome biti na vreme obaveštena. Kao mogući datum za održavanje predsedničkih izbora Nikolić je naveo 9… »
Nikolić: Nisam dobio poziv da posetim Sarajevo

Nikolić: Nisam dobio poziv da posetim Sarajevo

Blic 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže da nikada nije dobio zvaničan poziv da poseti Sarajevo, te da on ne može da se nameće da ide u goste, a da "nikada, nikome nije odbio poziv za posetu". Odgovarajući na pitanje novinara da li će do kraja… »
Nikolić: Moguće da izbori budu 9. aprila

Nikolić: Moguće da izbori budu 9. aprila

N1 Info 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže da postoji mogućnost da prvi krug predsedničkih izbora bude održan 9. aprila, a da izbori budu raspisani krajem februara ili početkom marta. Nikolić je izjavio da je sa premijerom Aleksandrom Vučićem… »
Nikolić: Razgovarao sam sa Vučićem, izbori mogući u aprilu!

Nikolić: Razgovarao sam sa Vučićem, izbori mogući u aprilu!

Pravda 03.12.2016
BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da bi predsednički izbori mogli da budu održani 9. aprila. On je dodao da je o svojoj ponovnoj kandidaturi razgovarao sa premijerom Aleksandrom Vučićem. Nikolić nije precizirao kakav je bio… »
Nikolić: S Vučićem o ponovnoj kandidaturi, izbori u aprilu

Nikolić: S Vučićem o ponovnoj kandidaturi, izbori u aprilu

Slobodna Evropa 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da bi predsednički izbori mogli da budu održani 9. aprila i dodao da je o svojoj ponovnoj kandidaturi razgovarao sa premijerom Aleksandrom Vučićem. Nikolić nije precizirao kakav je bio ishod… »
NIKOLIĆ: Izbori 9. aprila

NIKOLIĆ: Izbori 9. aprila

Sandžak haber 03.12.2016
Tomislav Nikolić: Izbori za predsednika Srbije mogli bi da budu održani 9. aprila, eventualni drugi krug 23. apreila. Razgovarao sam sa Vučićem o kandidaturi, javnost će na vreme biti obaveštena.… »
Nikolić: Razgovarao sam s Vučićem, izbor u aprilu

Nikolić: Razgovarao sam s Vučićem, izbor u aprilu

Mondo 03.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da bi predsednički izbori mogli da budu održani 9. aprila i dodao da je o svojoj ponovnoj kandidaturi razgovarao, i još će, s premijerom Aleksandrom Vučićem. Foto: Tanjug/Dimitrije Goll Nikolić… »
Nikolić: Predsednički izbori po zakonu moraju da se završe do kraja aprila

Nikolić: Predsednički izbori po zakonu moraju da se završe do kraja aprila

Večernje novosti 02.12.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je večeras za RTS da će raditi do poslednjeg dana svog mandata i da ne želi da se upušta u spekulacije o predsedničkim izborima. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je večeras za RTS da će raditi… »
Nikolić: Ne pitajte o kandidaturi

Nikolić: Ne pitajte o kandidaturi

Danas 02.12.2016
Predsednika nikad ne treba pitati da li će se ponovo kandidovati, jer moj mandat traje još pet meseci, izjavio je večeras u Abu Dabiju predsednik Srbije Tomislav Nikolić. Ako bih sada počeo da radim ono što rade svi oni koji nemaju šta drugo da… »

Vesti dana »