Povezane vesti

Ninković se opet oglasio: ''Ko kaže da ne želim u reprezentaciju?''

Ninković se opet oglasio: ''Ko kaže da ne želim u reprezentaciju?''

Sportske.net 04.12.2016
Izjava iskusnog veziste Sidneja izazvala je dosta pažnje tokom vikenda u Srbiji, a pošto je video prve reakcije, Miloš Ninković je odlučio da pojasni svoj stav. Podsetimo, ranije je objavljeno da je Miloš Ninković u razgovoru za australijske medije… »
Ninković za mondo: Nije da ne bih u reprezentaciju

Ninković za mondo: Nije da ne bih u reprezentaciju

Mondo 04.12.2016
"Ali, o povratku u nacionalni tim nije bilo priče", demantovao je srpski internacionalac priče da je odbio poziv FSS. Foto: MN Press Sjajna forma Miloša Ninkovića naterala je australijske medije da ga pitaju da li bi, uprkos tome što je u 32. godini… »
Ninković odbio poziv za povratak u reprezentaciju: Igranje za nacionalni tim za mene je završeno

Ninković odbio poziv za povratak u reprezentaciju: Igranje za nacionalni tim za mene je završeno

Večernje novosti 04.12.2016
Razgovarao sam sa nekim ljudima iz FSS, ali ne i sa selektorom Muslinom. Mislim da je vreme da neki mlađi igrači igraju za Srbiju - rekao je iskusni vezista. Vezista Sidneja Miloš Ninković odbacio je mogućnost povratka u reprezentaciju Srbije… »
Ljubimac "delija" odbio "orlove"

Ljubimac "delija" odbio "orlove"

Vesti online 04.12.2016
Nekadašnji ljubimac navijača Crvene zvezde Miloš Ninković igra odlično u dresu Sidneja. Fudbalski savez Srbije kontaktirao je iskusnog vezistu prošlog meseca oko povratka među "orlove", ali je on ponovio da je završio reprezentativnu karijeru. -… »
Ninković odbio poziv u reprezentaciju Srbije

Ninković odbio poziv u reprezentaciju Srbije

Mondo 04.12.2016
Fudbalski savez Srbije kontaktirao je fudbalera Sidneja prošlog meseca oko povratka među "orlove", ali je on ponovio da je završio reprezentativnu karijeru. Foto: Guliver/Getty images/Hagen Hopkins Miloš Ninković igra odlično u dresu Sidneja, ali to… »
Zato ga zovu u reprezentaciju: Proradila veza Čava - Nine! Australijanci se dive Srbima (video)

Zato ga zovu u reprezentaciju: Proradila veza Čava - Nine! Australijanci se dive Srbima (video)

Mozzart sport 04.12.2016
Sidnej na krilima nekadašnjih igrača Crvene zvezde upisao još jednu pobedu. Vest da su čelnici Fudbalskog saveza Srbije zvali Miloša Ninkovića da se vrati u reprezentaciju - što je ovaj odbio uz obrazloženje da želi da se fokusira na klupsku… »

Vesti dana »