Povezane vesti

VIDEO: Nepismeni političar iz BiH postao hit na internetu

VIDEO: Nepismeni političar iz BiH postao hit na internetu

Vesti online 05.12.2016
Azem Horozović, Redžo Seferović i opštinska službenica koja im je čitala i davala uputstva kako će voditi sednicu, postali su prave zvezde, a situacija je iz komične prerasla u tužan prizor nepismenog čoveka koji pokušava da čita i sastavi… »
Političar iz zavidovića: koji je postao hit na Internetu: Ne zameram kolegama što su me ismejavali

Političar iz zavidovića: koji je postao hit na Internetu: Ne zameram kolegama što su me ismejavali

Blic 05.12.2016
Nakon što se na internetu pojavio snimak na kojem novoizabrani predsedavajući Opštinskog veća Zavidovići Redžo Seferović (A-SDA) nije u stanju da vodi konstitutivnu sednicu bez velike pomoći opštinske službenice, ovaj čovek je postao predmet… »
Političar iz BiH: Izvinite, prvi mi je put (VIDEO)

Političar iz BiH: Izvinite, prvi mi je put (VIDEO)

Vesti online 05.12.2016
Konstitutivna sednica Opštinskog veća Zavidovići postala je veliki hit na internetu. Novoizabrani predsedavajući tog tela lomio jezik prilikom prve sednice. Vredi pogledati ceo snimak! U Zavidovićima (opština u BiH između Doboja i Zenice) je… »
Ovom političaru smeje se ceo region (video)

Ovom političaru smeje se ceo region (video)

BK TV 05.12.2016
Nije mu bilo lako! U opštini Zavidovići u Bosni i Hercegovini nedavno je održana konstitutivna sednica opštinskog veća koja je odmah po objavi na Jutjubu postala predmet ismevanja na internetu. Naime, na snimku se vidi da novoizabrani predsedavajući… »
Bosanci se smeju, a plakali bi: Nepismeni političar iz BiH postao hit na internetu (VIDEO)

Bosanci se smeju, a plakali bi: Nepismeni političar iz BiH postao hit na internetu (VIDEO)

Telegraf 05.12.2016
Azem Horozović, Redžo Seferović i opštinska službenica koja im je čitala i davala uputstva kako će voditi sednicu, postali su prave zvezde, a situacija je iz komične prerasla u tužan prizor. Nova doza političkih gluposti koje od smešnih prelaze… »
(Video) Nepismeni BiH političar hit na internetu: Pogledajte kako je vodio sednicu uz pomoć šaptača

(Video) Nepismeni BiH političar hit na internetu: Pogledajte kako je vodio sednicu uz pomoć šaptača

Kurir 05.12.2016
Konstitutivna sednica Opštinskog veća Zavidovići postala je predmet ismejavanja pošto je na internetu objavljen snimak na kome se vidi da novoizabrani predsedavajući Redžo Seferović nije u stanju da vodi sednicu bez velike pomoći opštinske… »
Političar iz BiH: Izvinite, prvi mi je put (video)

Političar iz BiH: Izvinite, prvi mi je put (video)

Mondo 05.12.2016
Konstitutivna sednica Opštinskog veća Zavidovići postala je veliki hit na internetu. Novoizabrani predsedavajući tog tela lomio jezik prilikom prve sednice. Vredi pogledati ceo snimak! Foto: Youtube/Screenshot U Zavidovićima (opština u BiH između… »
Ovo nije crtani film, a ni nadrealisti: Sednica Opštinskog veća u Zavidovićima hit na Internetu

Ovo nije crtani film, a ni nadrealisti: Sednica Opštinskog veća u Zavidovićima hit na Internetu

Blic 04.12.2016
Konstitutivna sednica Opštinskog veća u Zavidovićima postala je predmet podsmeha na društvenim mrežama. Zobacz na Youtube Koliko su građani BiH ogorčeni ponašanjem političara prikazuje i ovaj montirani video sa sednice u Zavidovićima na… »

Vesti dana »