Povezane vesti

Milenko Jovanov: Šutanovac neće istinu, hoće da zaustavi istragu!

Milenko Jovanov: Šutanovac neće istinu, hoće da zaustavi istragu!

Kurir 10.12.2016
Potpredsednik Glavnog odbora SNS Milenko Jovanov izjavio je danas da Dragana Šutanovca i DS nikada nije zanimala istina o pogobiji gardista u Topčideru već ih samo zanima širenje laži i da svaki pokušaj državnih organa da se sazna istina zaustave… »
Šutanovac: Politički progon Jeremića

Šutanovac: Politički progon Jeremića

Danas 10.12.2016
Postupak prema nekadašnjem ministru inostranih poslova Vuku Jermiću predstavlja politički progon, ocenio je predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac, povodom poziva Jeremiću da bude saslušan kao građanin u policiji u slučaju ubistva… »
Šutanovac: Pozivanje Jeremića u policiju nastavak političkog progona vlasti

Šutanovac: Pozivanje Jeremića u policiju nastavak političkog progona vlasti

Kurir 10.12.2016
Predsednik Demokratska stranke (DS) Dragan Šutanovac ocenio je danas da je pozivanje nekadašnjeg savetnika predsednika Srbije i bivšeg ministra spoljnih poslova, Vuka Jeremića da da izjavu o pogibiji dvojice gardista na Topčideru 5. oktobra 2004… »
Šutanovac: Kandidat nije samo ime i prezime

Šutanovac: Kandidat nije samo ime i prezime

RTS 10.12.2016
Predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac izjavio je da o zajedničkom kandidatu za predsedničke izbore svakog dana razgovaraju sa partijama koje dele evropske vrednosti, naglašavajući da taj kandidat mora da sprovodi proevropsku politiku… »
Stefanović: Nema pritiska na Vuka Jeremića

Stefanović: Nema pritiska na Vuka Jeremića

N1 Info 10.12.2016
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da nema pritiska na Vuka Jeremića i da mu je žao što Jeremić ranije nije dao izjavu u vezi sa smrću dvojice gardista na Topčideru u oktobru 2004. "Žao mi je što Jeremić ni pre 12… »
Stefanović: Nema pritiska na Vuka Jeremića

Stefanović: Nema pritiska na Vuka Jeremića

Mondo 10.12.2016
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da nema pritiska na Vuka Jeremića i da mu je žao što Jeremić ranije nije dao izjavu u vezi sa smrću dvojice gardista na Topčideru, 5. oktobra 2004. Foto: MUP Srbije "Žao mi je što… »
Stefanović: Nema pritiska, žao mi je što Jeremić ranije nije dao izjavu

Stefanović: Nema pritiska, žao mi je što Jeremić ranije nije dao izjavu

Srbija danas 10.12.2016
Policija polaže sve napore da napokon reši slučaj ubijenih gardista. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da nema pritiska na Vuka Jeremića i da mu je žao što Jeremić ranije nije dao izjavu u vezi sa smrću dvojice… »
Ministar Stefanović: Vuk Jeremić brutalno izmišlja da je bilo ko hteo da ga privede

Ministar Stefanović: Vuk Jeremić brutalno izmišlja da je bilo ko hteo da ga privede

Blic 09.12.2016
- Vuk Jeremić brutalno izmišlja da je bilo ko hteo da ga privede. To je apsolutna neistina i svi mogu da vide da je potpuno slobodan. Roditelji poginulih gardista su preko svojih advokata tražili da on objasni kako je prvi znao za njihovu smrt i to je… »

Vesti dana »